1 צפייה בגלריה
נבחרת ישראל
נבחרת ישראל
נבחרת ישראל
(שחר גרוס)
נבחרת ישראל, שכשלה להגיע למקום השני במוקדמות המונדיאל, תנסה הערב (שני, 21:45) מול איי פארו לעמוד באחת המטרות שעוד נותרו לה והיא לסיים את הקמפיין במקום השלישי, לפני נבחרת אוסטריה. לשם כך ישראל תהיה חייבת לנצח בהפרש שערים גבוה ולקוות שהאוסטרים לא ינצחו את מולדובה בהפרש הגדול יותר בשני שערים: "כבר הוכח ששום דבר לא קל, בטח לא המשחק הערב מול איי פארו שבקמפיין האחרון הראתה עד כמה קשה לנצח אותה. אפילו דנמרק התקשתה מולה במשחק האחרון”, אמרו בחשש בנבחרת.
“אין ספק שלאוסטריה מצפה משחק קל הרבה יותר כאשר היא מארחת את מולדובה, החלשה בבית, מה שאומר שהפרש שערים יכול להכריע ואנחנו עוד בלי ערן זהבי שנחשב למוציא לפועל העיקרי שלנו", הוסיפו. המאמן וילי רוטנשטיינר, לו זה יהיה משחקו האחרון בתפקיד, מודע לביקורת סביבו ולכך שהערב יצטרך לשים את כל יהבו בהתקפה. האוסטרי, שבחר אתמול להשתמש באסטרטגיה משלו ולתקוף את העובדה ששחקני הסגל המורחב שרצה במקום הפצועים לא עמדו לרשותו ויצאו לחופשות, לא תרגל הרכב אבל נראה שעיקר העומס בהיעדרו של זהבי ייפול על מנור סולומון. גם שון וייסמן, שיפתח במקום מספר 7, יצטרך להיות המוציא לפועל יחד עם מונס דאבור.
רוטנשטיינר ונאתכו לקראת איי פארו
כידוע, הנבחרת סובלת ממכת פציעות. הקפטן ביברס נאתכו, שעל פי כל ההערכות יפרוש מהמדים הלאומים לטובת דור העתיד, יחסר כמו גם מוחמד אבו פאני שחש כאבים בברכו. במצב כזה חאתם עבד אלחמיד יוסט כנראה לקישור לצד דור פרץ.
בנבחרת מודעים לחריש העמוק שיצטרך המאמן הבא לבצע על מנת להוביל לשיפור במשחק ההגנה ובמציאות פתרונות יצירתיים לבעיות הנחיתות של ישראל מול נבחרות אחרות, דבר שרוטנשטיינר לא הצליח לעשות: "לנצח את איי פארו ומולדובה בשלושה מפגשים עד כה זה לא המטרה. ספגנו 19 שערים, שער פחות מאיי פארו, וזה מסביר מדוע נכשלנו להגיע למקום השני. האוסטרים במחצית השנייה עשו מולנו מה שהם רוצים למרות שהיינו במערך של שלושה בלמים. זה היה רע מאד מבחינתנו. אם נסיים במקום השלישי זה ימתיק מעט את הגלולה", הוסיפו בנבחרת.
ההרכב המשוער: אופיר מרציאנו, אלי דסה, ניר ביטון, איאד אבו עביד, אוראל דגני, סאן מנחם, חאתם עבד אלחמיד, דור פרץ, מנור סולומון, שון וייסמן ומונס דאבור.