4 צפייה בגלריה
ג'ני סימס
ג'ני סימס
ג'ני סימס
(באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
פגרת הנבחרות חלפה לה, אבל חלק מהמגמות שאפיינו את ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, נותרו כשהיו גם בעיצומו של המחזור הרביעי. הפועל ראשון לציון גברה הערב (חמישי) על מכבי רמת גן ושמרה על מאזן מושלם, גם רמת השרון, רמלה ואשדוד ניצחו.

מכבי רמת גן – הפועל ראשל"צ 85:69

האלופה פתחה לא טוב את העונה והגיעה עם הגב לקיר, אך נכנעה גם הפעם מול השחקניות של זיו ארז, ששמרו על מאזן מושלם לאחר ארבעה משחקים. ג’ני סימס הצטיינה אצל האורחות, צלפה לא פחות מ-40 נקודות ובהובלתה הפער צמח ועמד על הפרש דו ספרתי גבוה לאורך רוב המשחק. קבוצתו של רועי לזר צמצמה מעט לקראת הסיום, אך שוב ירדה מנוצחת וכדור השלג השלילי נמשך.
4 צפייה בגלריה
ירדן גרזון
ירדן גרזון
ירדן גרזון
(באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
קלעו לרמת גן: ג'יימס 15 נקודות, ג'נקינס 14 נקודות, גרזון 14 נקודות, הארפר 13 נקודות, סלס 13 נקודות.
קלעו לראשל"צ: סימס 40 נקודות, בלוק 15 נקודות, כהן 13 נקודות, ציפל 10 נקודות, רווח 5 נקודות, אטינגר 2 נקודות.

א.ס רמה"ש – בנות הרצליה 69:79

אחרי שיצאה לפגרה עם שני הפסדים רצופים, המארחת חזרה כפי שרצתה ויצאה עם הניצחון. המשחק נפתח בסערה ועם אחוזי קליעה גבוהים של רמת השרון, שהובילה בהפסקה 26:49 מפלצתי. הרבע השלישי היה כולו של האורחות שצימקו להפרש חד ספרתי, אבל שם זה נגמר והרצליה נותרה ללא ניצחון העונה גם לאחר ארבעה מחזורים.
קלעו לרמה"ש: ווקר 26 נקודות, קרלטון 21 נקודות, מונרו 14 נקודות, וטורי 10 נקודות, קארש 4 נקודות, רוזנבלום 4 נקודות.
קלעו להרצליה: בראון 20 נקודות, סימון 20 נקודות, פולארד 9 נקודות, פליישר 8 נקודות, פורביס 6 נקודות, עזורי 6 נקודות.

אליצור חולון – מכבי בנות אשדוד 80:61

חולון אומנם הציגה מתחילת העונה משחק שוטף בדקות רבות אך היא לא מצליחה לנצל זאת לתוצאות ואחרי ארבעה מחזורים היא במאזן 3:1 שלילי. הדרומיות המשתפרות של עדני דגן לקחו את ההובלה כבר מהרבע הראשון ובזכות הגנת ברזל ברחו להפרש דו ספרתי בהפסקה. גם רבע שלישי נהדר של חולוניה לא מנע את הניצחון מאשדוד, אותו היא השיגה לאחר רבע רביעי דורסני.
4 צפייה בגלריה
קלסי בון
קלסי בון
קלסי בון
(באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
4 צפייה בגלריה
ויקטוריה ויויאנס
ויקטוריה ויויאנס
ויקטוריה ויויאנס
(באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
קלעו לחולון: בון 20 נקודות, אדאמס 15 נקודות, חג'ג' 11 נקודות, סויץ 8 נקודות, ג'ונס 3 נקודות, רבר 2 נקודות, שבתאי 2 נקודות.
קלעו לאשדוד: כהן 23 נקודות, ויויאנס 22 נקודות, הייטאוור 11 נקודות, סהר 8 נקודות, דיין 8 נקודות, פן 4 נקודות, פרסלי 4 נקודות.

אליצור ת"א – אליצור נווה דוד רמלה 73:65

העולה החדשה לליגת העל התקשתה לשוב מפגרת הנבחרות, במיוחד כשמן העבר השני חיכתה לה קבוצה שהתניעה את העונה שלה, בעיקר במסגרת היורוקאפ, זמן קצר לפני היציאה לפגרה. כבר במחצית הראשונה הפער צמח להפרש דו ספרתי, אבל הקבוצה של דניאלה ראובן הוכיחה כבר העונה כי היא מסרבת להיכנע ובסיום הרבע השלישי התוצאה עמדה על 53:54 לרמלה, שברחה שוב ברבע הרביעי וניצחה את המשחק.
קלעו לת"א: קרינגטון 23 נקודות, לסלי 22, סמית' 14 נקודות, דנן 2 נקודות, זליבנסקי 2 נקודות, רפאל 2 נקודות.
קלעו לרמלה: קאנון 28 נקודות, בארון 19 נקודות, דוגלס 6 נקודות, אייזנר 5 נקודות, שלום 3 נקודות, נשר 2 נקודות.