2 צפייה בגלריה
אוהדי מכבי חיפה
אוהדי מכבי חיפה
אוהדי מכבי חיפה
(אורן בן חקון)
בהפועל תל אביב מצאו פתרון יצירתי לבעיה שנוצרה לאוהדי הקבוצה בעקבות סגירת יציעים 4-5 לשני משחקים, כך נודע היום (ראשון) ל-ONE. נראה שאוהדי מכבי חיפה לא יהיו מאוד מרוצים מהפתרון.
האדומים נתקלו בבעיה לאחר שבית הדין של ההתאחדות לכדורגל החליט לסגור את יציעים 4-5 לשני משחקי הבית הבאים של הקבוצה, מול מכבי חיפה והפועל ירושלים, בעקבות התנהגות הקהל במשחק מול בית”ר ירושלים. בעקבות ההחלטה ולאור העובדה שתקנון ההתאחדות אינו מאפשר את העברת המנויים מיציעים אלו ליציעים אחרים, נוצר מצב בו אותם אוהדים צריכים לקנות כרטיסים ליציעים אחרים, למרות שהם מחזיקים במנוי.
האוהדים זעמו על המצב שנוצר ובהפועל ת”א מצאו פתרון – הם החליטו להוציא למכירה כרטיסים משולבים למשחקים מול מכבי חיפה והפועל ירושלים במחיר של 110 ש”ח, לשער 8 בלבד. ביציע זה יש 5,400 מקומות ואוהד הפועל ת”א שירצה בכך יוכל לקנות שני כרטיסים “כמעט במחיר אחד” ולמעשה לשלם 55 שקלים לכרטיס. בנוסף, האוהדים שירכשו כרטיסים משולבים לשער 8 יקבלו גם הטבות – 50 ש”ח הנחה ברכישת מנוי לעונה הבאה ושובר בסך 40 ש”ח לחנות המועדון.
2 צפייה בגלריה
אוהדי הפועל ת"א
אוהדי הפועל ת"א
אוהדי הפועל ת"א
(איציק בלניצקי)
לאוהדים שמעוניינים בכרטיס למשחק מול מכבי חיפה בלבד יימכרו כרטיסים ב-100 ש”ח לשאר היציעים, הבדל של עשרה שקלים בלבד. אוהדי מכבי חיפה שיישבו בשערים 10-11 יוכלו אמנם לקנות את שני סוגי הכרטיסים, גם הכרטיסים המשולבים ב-110 ש”ח לשני המשחקים וגם הכרטיס ב-100 ש”ח למשחק הבודד, אבל הם יטענו בוודאי שמאחר שאין להם עניין במשחק בין הפועל ת”א להפועל ירושלים, בעצם נכפית עליהם רכישת כרטיס ב-100 ש”ח בעוד שאוהדי הפועל ת”א יכולים לקנות שני כרטיסים ב-110 ש”ח, או בפועל 55 ש”ח למשחק.
יש לציין כי באצטדיון בלומפילד, אחרי סגירת שערים 4-5, ישנם 24,900 מקומות, ולהפועל ת”א יש 8,000 מנויים, כאשר האוהדים שמחזיקים במנוי לשערים 4-5 צריכים כאמור לקנות פעם נוספת כרטיסים. אגב, נוער חיילים ונשים ישלמו 50 ש”ח במקרה של כרטיס בודד בכל היציעים.
האדומים מתבססים על תקדים מלפני שלוש שנים, אז בני יהודה הוציאה למכירה כרטיסים לשני משחקים יחד – המשחק מול הפועל ת”א והמשחק מול הפועל חדרה. באותו מקרה, אוהדי הפועל ת”א שרצו לקנות כאוהדי הקבוצה האורחת כרטיסים למשחק מול בני יהודה, נאלצו לקנות יחד איתם גם כרטיסים למשחק בין בני יהודה להפועל חדרה.