3 צפייה בגלריה
ארתור קבראל
ארתור קבראל
ארתור קבראל
(האתר הרשמי של באזל)
ברצלונה זקוקה נואשות לחלוץ. הקטלונים סובלים מדלילות קשה ולא מפסיקים לאבד העונה שחקנים בעמדה הזאת. מרטין בריית’ווייט פצוע כבר תקופה ארוכה ואליו הצטרף סרחיו אגוארו שסובל מהפרעה בקצב הלב ואף עלול להודיע על פרישה. לוק דה יונג לא מרשים ולא ממש מתאים לשיטה של צ’אבי ולכן נראה שהאופציה היחידה שנותרה לקבוצה בעמדה הזאת הוא ממפיס דפאיי. יחד עם זאת, ב’ספורט’ הקטלוני דווח היום (רביעי) שבארסה לא מתכוונת לנוח על השמרים ותנסה להחתים בינואר חלוץ חדש.
לפי הדיווח, ברצלונה סימנה את חלוצה של באזל, ארתור קבראל, כמטרה המרכזית שלה בחלון ההעברות הקרוב. התקיימו כבר מגעים ראשונים בין המועדונים שעכשיו נמצאים תהליך המשא ומתן, בהעברה שעשויה להגיע ל-15 עד 20 מיליון אירו. הברזילאי בן ה-23, שזומן לאחרונה בפעם הראשונה לסגל הנבחרת הבוגרת של ברזיל, ניחן באיכויות פיזיות נהדרות ונישא לגובה של 1.86 מ’. בנוסף, קבראל בולט בעיקר ביכולת הנגיחה הטובה שלו והעובדה שהוא יודע לבעוט טוב בשתי הרגליים.
3 צפייה בגלריה
ארתור קבראל חוגג
ארתור קבראל חוגג
ארתור קבראל חוגג
(רויטרס)
קבראל מצידו מאושר מההזדמנות להצטרף לברצלונה והמספרים שלו מאז שעבר לשווייץ מפאלמיירס ב-2019 פשוט נהדרים. העונה הוא כבש 23 שערים ובישל שמונה ב-24 משחקים, נתון שלבטח צד את עיניו של צ’אבי וגרם לו לסמן אותו כיעד מרכזי.
החלוץ הפצוע, מרטין בריית’ווייט התראיין לתקשורת בספרד וסיפר שצ’אבי הרגיע אותו בקשר למקומו בהרכב אחרי שישוב: "אני עוד לא יודע מתי אחזור מהפציעה, אבל מה שבטוח זה שיהיה לי תפקיד חשוב כשאחזור. דיברתי עם צ'אבי, הוא יודע מה הוא רוצה לעשות ומה הוא רוצה לשנות. הוא יודע איך הוא רוצה שהקבוצה תשחק, וזה גורם להכול להיות ברור יותר. יהיה מאוד מרגש לשחק תחתיו”.
3 צפייה בגלריה
מרטין בריית'ווייט
מרטין בריית'ווייט
מרטין בריית'ווייט
(La Liga)