1 צפייה בגלריה
גילי לנדאו
גילי לנדאו
גילי לנדאו
(שחר גרוס)
כשהיא עדיין ללא נקודות ואף ללא שער זכות אחרי שלושה משחקים, נבחרת הנשים של ישראל ממשיכה את מסעה בקמפיין מוקדמות יורו 2023. החבורה של גילי לנדאו, המשחקת בבית 8, נמצאת במקום החמישי בבית, כשהיא מקדימה את בולגריה רק הודות להפרש שערים. הערב (חמישי, 20:00), ישראל תתארח אצל פורטוגל למשחק הרביעי בקמפיין, כאשר שתי הנבחרות נפגשו במחזור הראשון כאן בארץ, אז ניצחו הפורטוגליות 0:4 ללא קושי.
מאמן הנבחרת, גילי לנדאו, אמר: “כבר בישראל ראינו שזו נבחרת מעולה, תוססת, אנרגית, שגם משחקת כדורגל יעיל וגם משחקת כדורגל נאה לעין. יש בה שחקניות בעלות יכולת אישית טובה מאוד. העניין הוא שהיום אנחנו בנקודת זמן אחרת, אז היינו בנקודת זמן שהליגה אצלנו לא נפתחה, ולמעשה היינו ללא משחקים, והן היו בעיצומה של הליגה שלהן, גם משחקי ידידות, הרבה יותר בכושר משחק”.
גילי לנדאו לפני פורטוגל
הציפיות: “אני חושב שהיום אנחנו באות מוכנות יותר למשחק הזה ושעשינו כברת דרך. שני המשחקים נגד גרמניה, אני מאמין שהיוו שפשוף נהדר עבורנו. במשחק הראשון התעלינו ונראינו נהדר, במשחק השני כרענו תחת הנטל, הן החליפו שבע שמונה שחקניות. מחר אני מצפה מהמשחק שנמשיך את הליך ההתקדמות שלנו ונהיה אמיצות במגרש, ננסה ליזום יותר מאשר יזמנו במשחקים האחרונים, כי זה משחק חוץ וזה קשה, אבל אני מרגיש היום שאנחנו הרבה יותר בטוחות והרבה יותר מוכנות”.