2 צפייה בגלריה
אוהדי הפועל ת"א
אוהדי הפועל ת"א
אוהדי הפועל ת"א
(איציק בלניצקי)
המחאה בין ארגון האולטראס של הפועל תל אביב כלפי המועדון נמשכת. כצפוי, אותם אוהדים הודיעו כי לא יגיעו למשחק מול מכבי חיפה בבלומפילד ביום ראשון הקרוב, זאת כחלק מהזעם שלהם כלפי התנהלות הקבוצה. כזכור, הדברים מגיעים בשל ההחלטה של המועדון למכור כרטיסים לבעלי מנויים, בעקבות סגירת שערים 4-5 במשחק מול מכבי חיפה, החלטה שהובילה את הארגון להודיע כי יחרים את המפגש מול האלופה.
האולטראס של הפועל ת”א כתב בהודעה: “בצער רב ובלב כבד מאוד, ולאחר שכל האופציות המשפטיות הגיעו לכדי מיצוי, אנו קוראים לכלל אוהדי הפועל תל אביב לא לרכוש כרטיסים ולא להיכנס למשחק. טובת המועדון והצלחת הקבוצה עמדה ותעמוד תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. אין דבר שכואב לנו יותר מאשר לא להיות שם ביציע ולדחוף את הקבוצה. הזעקה שלנו היא לא על 110 שקלים, הזעקה שלנו היא על הזלזול הבוטה באוהדיה המסורים של הקבוצה, אוהדים שבמרוצת השנים הוציאו על הפועל עשרות אלפי שקלים. התכלית שעומדת לנגד עינינו איננה משחק ספציפי זה או אחר, אלא החשיבות שטמונה בהתנגדות ומחאה לענישה קולקטיבית שלעולם לא הייתה עולה על הדעת אם לא היה מדובר באצטדיון כדורגל”.
2 צפייה בגלריה
אוהדי הפועל באר שבע
אוהדי הפועל באר שבע
אוהדי הפועל באר שבע
(ראובן שוורץ)
עוד כתבו: “להנהלת הפועל תל אביב: סיימנו את העונה שעברה במקום ה-11 ובמפח נפש מהגדולים שידענו. למרות זאת, הקהל של הפועל (שמהווה גם את מקור ההכנסה העיקרי שלכם) רכש למעלה מ-9,000 מנויים. לשערים 4-5 אזלו המנויים כבר באמצע הקיץ. כבר בעונת 2020 ניצלתם יחד עם יתר ראשי הקבוצות את הנתק והבלבול שאפפו בעונת הקורונה והצבעתם בעד השינוי בתקנון שאפשר את הענישה הבזויה הזו. ייתכן וזו הסיבה שמראש ויתרתם על מאבק משפטי כנגד החלטת בית הדין ומנעתם מאיתנו את האפשרות לעשות זאת בעצמנו. הרמת הדגל אודות נקודת מפנה שלילית (בעונה יחסית חיובית) לא מנעה מכם להציג מתווה מביך, שמזלזל באינטליגנציה של הקהל, ולמעשה פוגע באופן ישיר בקבוצה.
מכרתם לאוהדי בית"ר וחיפה כרטיסים נוספים מתוך בחירה מודעת שכסף חשוב מניצחון. אין-ספור הפתרונות שהונחו על שולחנכם לא מנעו מכם לבחור במתווה מביך, כזה שמזלזל באינטליגנציה של הקהל ופוגע באופן ישיר בקבוצה. זלזלתם בצורה בוטה בבעלי המנויים, או בשמם השני - התזרים הכספי שלכם. אנחנו אוהדי הפועל תל אביב, אתם הבעלים של הפועל "כסף" תל אביב. לפני שתפגעו שוב בקהל, לפני שעוד חוב יצטבר אל עבר פירוק נוסף: זה הזמן שתפנו את המקום שלכם ותצאו לנו מהמועדון.
בנקודה זו נדגיש את מה שעלול להיתפס כמובן מאליו: אנחנו קהל אחד, קהל שלא "מחולק" על ידי שערים. מעבר ליושבי שערים 4-5, אנו קוראים גם ליושבי השערים האחרים לגלות סולידריות ולהימנע מכניסה למשחק. זו בקשה גדולה, אך נסו להבין כיצד שתיקה אל מול עוולות שכאלו עשויה בעתיד לפגוע גם בכם. לגבי יום ראשון: בהמשך יפורסמו פרטים מדויקים, אבל אם יש מי שתהה - מגיעים לבלומפילד בכל הכוח. תהיה הקרנה משותפת של המשחק. באים לתמוך בקבוצה במשחק החשוב”.