2 צפייה בגלריה
דין דוד ועומר אצילי מאוכזבים
דין דוד ועומר אצילי מאוכזבים
דין דוד ועומר אצילי מאוכזבים
(עמרי שטיין)
במכבי חיפה קיבלו באכזבה גלויה את ההפסד 1:0 אתמול (חמישי) לאוניון ברלין, שחיסל מחזור אחד לסיום הבית את הסיכוי להעפיל לשלב הבא בקונפרנס ליג. במועדון היו מרוצים מאוד מכך שלהבדיל מהמשחק הראשון בגרמניה בין שתי הקבוצה, בו הובסו הירוקים 3:0, הפעם חניכיו של ברק בכר לא רק שלא התבטלו מול הגרמנים, אלא היו עדיפים עליהם, בעיקר במחצית הראשונה, ורק חוסר ריכוז מול השער מנע מהמארחת להבקיע שער ואולי גם לזכות ביותר מנקודה.
נשיא המועדון, יעקב שחר, שירד בסיום לחדר ההלבשה בו היו השחקנים, פרגן ואמר: "אמנם הפסדנו, אבל נתנו פייט לאוניון ברלין. נהניתי מהמשחק". בקבוצה טוענים שדבריו של הנשיא הם מקום להשראה לגבי המשך המשחקים בליגה. למכבי חיפה למעשה נותר משחק פורמלי בלבד בחוץ מול פיינורד במסגרת המפעל, אבל מעכשיו הראש יהיה נתון רק לזירה המקומית ולניסיון לשמור על התואר.
כבר ביום ראשון מצפה לאלופת ישראל משחק חוץ בבלומפילד מול הפועל ת"א, וכעבור ארבעה ימים בלבד הדרבי החיפאי. אתמול מול אוניון ברלין שוב הוכח, כך טוענים בקבוצה, שבמשחק טקטי ניתן לצמצמם פערים גם מול קבוצה עדיפה כמו זו ששיחקה אתמול בסמי עופר. הדברים של מוחמד אבו פאני בסיום ("יש תחושת פספוס") יש בהם כדי לבטא את ההרגשה הכללית של חבריו לקבוצה.
בכר הצליח להפתיע את חניכיו כאשר החליט ממש שעות לפני המשחק לשנות תוכניות ולוותר על מערך שלושת הבלמים לטובת קו של ארבעה שחקנים, תוך ויתור על טאלב טוואטחה שתורגל בהרכב לאורך כל השבוע האחרון. מי שממשיך לזכות בלא מעט נקודות זכות הוא הבלם שון גולדברג, שהופך לאחד הבלמים הטובים בליגה ויספק חומר למחשבה למאמן הלאומי שייבחר אחרי עידן וילי רוטנשטיינר.
2 צפייה בגלריה
שון גולדברג
שון גולדברג
שון גולדברג
(עמרי שטיין)
גם חוסה רודריגס, שעד כה לא ממש שחזר את היכולת הטובה מלפני שנה, זכה למחמאות אחרי שהציג משחק מצוין בקישור. במכבי חיפה מרוצים כאמור מהיכולת בעיקר במחצית הראשונה אתמול: "לחצנו אותם מהרגע הראשון. עשינו הכול כמו שתכננו והם איבדו כיוון והתחילו להרחיק כדורים. אם היינו קצת יותר איכותיים למעלה היינו גם כובשים", הוסיפו בקבוצה.