2 צפייה בגלריה
איהאב גנאים
איהאב גנאים
איהאב גנאים
(רדאד ג'בארה)
בבני סכנין רוצים לחזור למסלול הניצחונות, במיוחד אחרי התיקו האחרון מול הפועל חיפה, ובכך לברוח מהחלק התחתון של הטבלה. לפיכך, שרון מימר מתכנן שני שינויים בהרכב לקראת נוף הגליל מחר (שבת 17:15). אחד מהם הוא איהאב גנאים, שירד לספסל במשחקים האחרונים. הקשר יחזור ל-11 וישחק לצידם של בירם כיאל ומרואן קבהא.
מי שיאלץ לרדת לספסל יהיה החלוץ רז שטיין. את מקומו של האחרון לצד גיא מלמד ימלא ארי מורה, שיוסט עמדת הקשר שמתחת לחלוץ. מחמוד קנדיל, שהתאושש מפציעה, חזר לאימונים מלאים ויפתח אף הוא בהרכב על חשבון שוער המשנה, גד עמוס. מופלח שלאעטה ימשיך לזכות בקרדיט כמגן ימני. בסכנין רוצים מאוד לייצר רצף של משחקים טובים על מנת לנסות ולפזול לעבר הפלייאוף העליון.
ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל, מופלח שלאעטה, אנטה פוליץ’, מארון גנטוס, יזן נאסר, מרואן קבהא, איהאב גנאים, בירם כיאל, איברהים קונטה, ארי מורה וגיא מלמד.
2 צפייה בגלריה
מחמוד קנדיל
מחמוד קנדיל
מחמוד קנדיל
(עמרי שטיין)

נוף הגליל: בלילתי סובל משבר

בהפועל נוף הגליל קיבלו את תוצאות הבדיקה שעבר המגן אלי בלילתי בכף רגלו, ועל פי האבחנה המגן סובל משבר ועלול להיעדר בחודש הקרוב, חודש בו מצפה לנוף הגליל עומס גדול של משחקים, כמו לשאר הקבוצות הליגה. הקבוצה הצפונית, שאיבדה את הבלם גוטי טומלין בגלל פציעה בכתף, מאבדת עכשיו גם את המגן השמאלי, אחרי שהיא לא דאגה לצרף שחקן מחליף ברמה גבוהה בעמדה הזו.
הדבר יאלץ את ירון הוכנבוים לאלתר ולהציב כמגן את ויקי כחלון, כיוון שגם עודד צ’וקול סובל מפציעה. ירין פרץ הפצוע ימשיך בכל מקרה להיעדר לשבוע נוסף: “זה לא פשוט עבור קבוצה כמו שלנו, כאשר שלושה שחקנים פצועים, ועוד כאשר מצפה לנו סדרה לא פשוטה של משחקים", אמרו בנוף הגליל. מנגד, המאמן יכול לשמוח מכך שלסגל חזרו סתיו נחמני ולוואגה קיזיטו, שהתאוששו מפציעות.
ההרכב המשוער: סטפן מרינוביץ', רועי שוקרני, דולב אזולאי, יבגני ברקמן, סולומון דניאל, ויקי כחלון, פדרו פטארצי, אלעד שחף, והיב חביבאללה, קוואן פרייטר וסתיו נחמני.