2 צפייה בגלריה
אורן חסון,יו"ר ההתאחדות לכדורגל
אורן חסון,יו"ר ההתאחדות לכדורגל
אורן חסון,יו"ר ההתאחדות לכדורגל
(ההתאחדות לכדורגל)
בעקבות העובדה ששווייץ סגרה את עצמה לישראל בגלל הזן החדש של נגיף הקורונה, אומיקרון, אנשי ההתאחדות לכדורגל שאמורים לצאת מחר למרוקו ולחתום על הסכמי שיתוף פעולה רחבים בתחומים שונים, לא יוכלו להמשיך לפגישה שתוכננה במשרדי אופ”א בשווייץ בהמשך השבוע.
המשלחת הישראלית לא תוכל לטוס לשווייץ ולהציג את כל התוכניות של הכדורגל הישראלי, דבר אליו התכוננו מראש והיה להם חשוב. מעבר לכך שאסורה כניסת ישראלים לשווייץ, גם מי שבעל דרכון זר יצטרך להיות בבידוד 10 ימים, אז הפגישה צפויה להידחות, כי לא נראה שתהיינה החרגות לפגישות של אופ”א בשלב זה, ויצטרכו לקבוע מועד חדש אחרי שהעסק יירגע.
הטיסה למרוקו אמורה בשלב זה להתבצע כרגיל, אלא אם תהיינה עוד התפתחויות סביב הנגיף החדש. הממשלה אמורה להתכנס בצאת השבת ולדון בהשלכות, כשהיו אף קריאות לסגור את נתב”ג, אך לא נראה שזה יקרה.
אל המשלחת ייצאו יו”ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, מנכ”ל ההתאחדות, יוסי שרעבי, הסמנכ”ל, אבי לוי, שמוביל את התהליך מול המרוקאים בחודשים האחרונים, סמנכ”ל ההתאחדות, רונן הרשקו, וכמו כן, מצטרפים למשלחת מאמן הנבחרת הצעירה, אלון חזן, וחבר ההנהלה ויו”ר בית”ר ירושלים, אלי אוחנה.
2 צפייה בגלריה
אלי אוחנה ואלון חזן
אלי אוחנה ואלון חזן
אלי אוחנה ואלון חזן
(שחר גרוס)