3 צפייה בגלריה
ארווין קומאן
ארווין קומאן
ארווין קומאן
(רדאד ג'בארה)
בית”ר ירושלים לא מצליחה להתרומם. על רקע המעצר של הבעלים, משה חוגג, הקבוצה מהבירה נפרדה הערב (שבת) ב-0:0 מהפועל חדרה במסגרת המחזור העשירי בליגת הבורסה לניירות ערך.
מאמן בית”ר ירושלים, ארווין קומאן, אמר לאחר המשחק: “זה היה משחק ממוצע, אני לא מרוצה בנוגע להופעה שלנו. במחצית הראשונה היינו יותר מסוכנים וגם אחרי זה שלטנו במשחק. זה קשה לשמור על הכדור ולבסוף המסירה האחרונה לא הייתה טובה, אם היא לא טובה אתה לא יכול להבקיע. יש לנו משחק נוסף בשלישי ואנחנו צריכים להיות יותר טובים בגלל שהיום זה היה מאכזב מאוד”.
קומאן לא היסס להביע ביקורת על השחקנים: “חלק מהשחקנים כועסים אחד על השני במקום לכעוס על עצמם, זו כנראה המנטליות הישראלית. צריכים להסתכל במראה ואני עושה את זה כי אני אחראי. המשחק שונה מהאימונים, זו בעיה שלא שיחקנו שלושה שבועות, אבל זה לא תירוץ כי כל הקבוצות באותו מצב. לא הבאנו מספיק אנרגיה ואנחנו צריכים להבין למה זה קרה. אנחנו מתאמנים חזק וצריכים לעשות את העבודה שלנו. אני יודע שהמשחק מול סכנין חשוב מאוד”.
3 צפייה בגלריה
ירדן שועה בדין ודברים עם עידן לייבה ושחקני חדרה
ירדן שועה בדין ודברים עם עידן לייבה ושחקני חדרה
ירדן שועה בדין ודברים עם עידן לייבה ושחקני חדרה
(רדאד ג'בארה)
שחקנה של בית”ר ירושלים, מקס גרצ’קין, אמר לאחר המשחק: “אני מאוד מאוכזב. אנחנו בית”ר ורוצים לנצח כל משחק. זה חלק מהעבודה וצריכים להתכונן למשחק הבא שביום שלישי. אנחנו לא אבודים, יש רגעים שיש אי הבנות טקטיות. במחצית השנייה שיחקנו יותר טוב, הגדולה היא להגיב בהתאם, לצערי לא הצלחנו להבקיע, זה מה שחסר לנו. אנחנו עובדים קשה ומאמין שעוד מעט זה יתחבר וניצור מומנטום חיובי”.
המגן של בית”ר ירושלים סירב לייחס חשיבות לפרשה של משה חוגג: “אני חושב שחלק מהעבודה שלנו זה לבודד רעשי רקע, מה שקורה מחוץ למועדון זה לא העניין שלנו. זה בכלל לא נוגע לשחקנים”.
מאמן הפועל חדרה, מנחם קורצקי, היה מרוצה בסיום: “אני חושב שהיינו מצוינים במחצית הראשונה. בחצי השני היינו פחות טובים, אבל אני גאה בחברה שלי ואין לי שום טענות אליהם. אם נמשיך ביכולת הזאת נבקיע בסוף. אני מאמין שממשחק למשחק האיכות תשתפר ונבקיע שערים. אני יוצא מאוד מעודד, עמדנו נכון והצלחנו לנטרל את בית”ר לאורך רוב שלבי המשחק”.
3 צפייה בגלריה
מנחם קורצקי
מנחם קורצקי
מנחם קורצקי
(רדאד ג'בארה)