2 צפייה בגלריה
מתי יעקובוב
מתי יעקובוב
מתי יעקובוב
(רדאד ג'בארה)
מקרה חריג שלא רואים בכל יום. אחד מקווני המשחק בדרבי בין הפועל חיפה למכבי חיפה הערב (רביעי) באצטדיון סמי עופר, מתי יעקובוב, דחף את אלישע לוי בזמן שהאחרון דרש פנדל.
האירוע התרחש בדקה ה-65 למשחק, כאשר אלישע ביקש פנדל לזכות קבוצתו במצב של 3:1 למכבי חיפה ואחרי ספק הכשלה ברחבה, ולאחר שהתלונן על הקווים יעקובוב הסתובב אליו ודחף אותו. באיגוד השופטים רואים זאת בחומרה רבה את הדחיפה וידרשו מהקוון להתנצל בפני אלישע לוי אחרי המשחק. אגב, יעקובוב משובץ כקוון למשחק בין בית”ר ירושלים למכבי תל אביב ביום ראשון, וכעת יש להמתין ולגלות כיצד יפעלו לגביו באיגוד.
2 צפייה בגלריה
מתי יעקובוב
מתי יעקובוב
מתי יעקובוב
(רדאד ג'בארה)
2 צפייה בגלריה
מתי יעקובוב
מתי יעקובוב
מתי יעקובוב
(רדאד ג'בארה)
אלישע לוי התייחס לאירוע: “הקוון הגיע להתנצל, הוא לא דחף אותי בכוונה. מאיר בן מרגי הגיע למחות וזה הצטלם לא טוב”. על ההפסד 5:1 אמר: “זה מסוג הערבים שהם סיוט כקבוצה. אנחנו מתנצלים בפני האוהדים של הפועל חיפה. לא הופענו, כל איבוד שלנו הוביל לגול. לא הצלחנו לתפקד כמו שצריך למעט אולי בחצי השני אחרי שינויים כאלה ואחרים. זו הייתה הופעה רעה מאוד שלנו. זה קורה בכדורגל ולצערנו זה קרה עכשיו במשחק הכי חשוב. ידענו והתכוננו למצבים הנייחים של מכבי חיפה, לא הסתדרנו עם ההתקפה שלהם. חשבתי שנוכל להיות חזקים בהגנה ולצאת עם שני חלוצים, עם 4:3:3 זה נראה היה טוב יותר, אבל בכל איבוד נענשנו. היא עשתה גולים קלים”.
המאמן אמר על היעדרותו של אלון תורג’מן: “הוא עשה 60 אחוז מהגולים והבישולים ונותן לנו את האפשרות לנשום כי הוא מחזיק בכדור. גם במשחק הקודם ראינו כמצה הוא חסר ונצטרך למצוא פתרון לנושא הזה שהוא לא משחק. אנחנו מנסים כל דבר אפשרי. פציעות זה חלק מהמשחק. עשינו פתיחה נהדרת ואסור לבטל את זה. מכבי חיפה הייתה גדולה עלינו”.