2 צפייה בגלריה
דודי תירם
דודי תירם
דודי תירם
(נעם מורנו)
הליך הבוררות בין מ.ס אשדוד לבלם, דודי תירם, ששיחק בקבוצה במהלך עונת 2019/2020, הגיע לסיומו עם פסיקה לפיה המועדון יחויב לשלם לשחק כ-200 אלף ש”ח נטו, בגין תביעתו להחזר הוצאות רפואיות, החזר הוצאות על הדירה השכורה, שכר, נזק לא ממוני, אגרת בוררות ושכר טרחה לעו”ד. את תירם ייצג בהליך עו”ד שי אליאס.
לאחר שב-15 ביולי 2020, אשדוד שלחה מכתב לתירם לפיו ההסכם בין הצדדים בוטל, לטענתה עקב “אי גילוי והטעיה” בנוגע למצבו הרפואי, הבורר קבע כי מצבו הרפואי של תירם “הינו פרי פעילותו במסגרת הנתבע (מ.ס אשדוד)” ושלמעשה אשדוד הפרה את הסכם העסקה בין הצדדים.
2 צפייה בגלריה
עו"ד שי אליאס
עו"ד שי אליאס
עו"ד שי אליאס
(רדאד ג'בארה)
בתביעתו הראשונית דרש תירם כ-360 אלף ש”ח על הסעיפים הנ”ל, אך הבורר, עו”ד בנימין טמיר, קבע כאמור שעל המועדון מעיר הנמל לשלם לו סכום של כ-200 אלף ש”ח נטו, על פי החלוקה הבאה: החזר הוצאות שוטפות בגין השימוש בדירה השכורה – 9,768 ש”ח, החזר הוצאות רפואיות – 43,127 ש”ח, שכר עבור שישה חודשים של 90,000 ש”ח נטו בגילום ברוטו תוך קיזוז הכספים שיפריש הנתבע לטובת התובע לקופת פנסיה ופיצויים ע”ש התובע. בנוסף, נזק לא ממוני – 20,000 ש”ח והוצאות (אגרת בוררות ושכ”ט עו”ד) – 10,000 בתוספת מע”מ כחוק.
“אני שמח מהחלטת הבורר שקיבל את טענותינו וקבע שאשדוד הפרה את הסכם העסקה וחייב אותה לשלם כ-200,000 ש”ח, כולל הוצאות. טוב תעשה אשדוד אם תשלם את הסכום חלף נקיטת הליכי הפסקת פעילות כנגדה”, מסר עו”ד אליאס ביחס להחלטה.
אוהדי מכבי פ"ת נגד משפחת לוזון