1 צפייה בגלריה
עדיין לא חוזר. אנסו פאטי
עדיין לא חוזר. אנסו פאטי
עדיין לא חוזר. אנסו פאטי
(רויטרס)
אם יש שחקן בברצלונה שיכול לעזור לה לפתור את בעיית ההתקפה בטווח הקרוב, הרי שמדובר באנסו פאטי, אבל גם הוא לא ממש יוכל לסייע לה במשחק המכריע מול באיירן מינכן ביום רביעי בליגת האלופות. בעיתון 'אס' דווח היום (ראשון) שבבארסה קיבלו את ההחלטה שהחלוץ לא יצטרף לטיסה למינכן מכיוון שהם לא מתכוונים להאיץ בו מחשש שייפצע שוב.
פאטי רצה מאוד להספיק להחלים בזמן כדי לחזור לדשא מול באיירן, אך בימים האחרונים גברה הפסימיות בבארסה באשר לשיתופו וכעת לא רוצים לקחת סיכונים. התרחיש הריאלי יותר הוא שהחלוץ בן ה-19 יערוך את הקאמבק מול אלצ'ה בעוד כשבועיים, מה שאומר שהוא יפספס גם את המפגש עם אוסאסונה, כמו גם את המשחק לזכרו של דייגו מראדונה מול בוקה ג'וניורס באמצע החודש.
"אני לא בעד לסכן אותו מול באיירן", אמר צ'אבי על פאטי אחרי ההפסד 1:0 לבטיס, "אנחנו לא רוצים לאבד אותו לעוד חודשיים. ליגת האלופות חשובה, אבל יש גם את הליגה והגביע ונהיה זהירים. אנחנו רוצים את פאטי ב-100% כשירות".
בארסה, כידוע, חייבת לנצח במינכן כדי להיות תלויה בעצמה במאבק על הכרטיס לשמינית הגמר ומי שכן יעמוד לרשותה הוא אוסמן דמבלה, שאמור לפתוח אחרי שהציג יכולת טובה מול בטיס כמחליף. בינתיים, בבארסה ממשיכים לעסוק בסוגיית החוזה שלו ונחושים להחתים אותו על אחד חדש.
ב'ספורט' דווח שייעשה ניסיון נוסף לגשר על הפערים הכספיים הגדולים בין הצדדים ותוגש לצרפתי הצעה נוספת ואחרונה בהחלט עם אולטימטום - תשובה עד סוף דצמבר. אם גם עד אז דמבלה לא ישיב בחיוב, ההנחה תהיה כי הוא עוזב בסיום העונה.
הפסד ראשון לצ'אבי: בטיס עקצה בקאמפ נואו