1 צפייה בגלריה
ההתאחדות לכדורגל
ההתאחדות לכדורגל
ההתאחדות לכדורגל
(איציק בלניצקי)
ההתאחדות לכדורגל תשיק בשבוע הבא (יום שלישי, 14.12.21) קורס הכשרת שופטי כדורגל של לשכת עורכי הדין בישראל, לזכרו של שופט העבר, עו”ד איתן סולומון ז”ל, באירוע שיתקיים בבלומפילד. עשרות עורכי ועורכות דין כבר נרשמו ויחלו את הקורס.
הקורס מתקיים למען קידום ערכיה של לשכת עורכי הדין, אשר חרטה על דגלה את המאבק באלימות בספורט ובמגרשי הכדורגל. עורכי הדין שיוכשרו לשיפוט במשחקי כדורגל יקדמו את המסר לפיו מניעת אלימות בספורט היא ערך עליון.
בין המשתתפים בערב ההשקה שיישאו נאומים הם יו”ר ההתאחדות, אורן חסון, ראש לשכת עורכי הדין, עו”ד אבי חימי, יו”ר איגוד השופטים, רונית תירוש, יו”ר מחוז מרכז, עו”ד רומי קנבל, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו”ד רז נזרי וחנן דנצינגר. בנוסף, ישתתפו אלון חזן, אוראל גרינפלד, אלונה ברקת, ע”וד הדס פורר, עו”ד ארי שמאי ועו”ד מורן מאירי.
ראש לשכת עורכי הדין, עו״ד אבי חימי, הגיב: ״לשכת עורכי הדין חרטה על דגלה את התרומה לנושאים חשובים שעל סדר היום הציבורי. כשופטות ושופטי כדורגל יוכלו עורכי הדין לתרום למטרה נעלה זו. בין היתר, נוכל להירתם למאבק באלימות בספורט ובמגרשי הכדורגל, ועורכי דין אשר יוכשרו לשיפוט במשחקי כדורגל, יקדמו את המסר שלפיו מניעת אלימות בספורט היא עבורנו ערך עליון. בנוסף, נוכל לקדם ערכים חינוכיים של רוח ספורטיבית, כבוד הדדי, מניעת גזענות ואפליה, וכמובן בריאות ושמירה על כושר גופני כאורח חיים״.