2 צפייה בגלריה
אריאל הרוש
אריאל הרוש
אריאל הרוש
(רדאד ג'בארה)
אחרי שקיבלו יומיים חופש, שחקני הפועל באר שבע החלו היום את ההכנות לקראת המשחק הקרוב ביום ראשון נגד בית"ר ת"א/בת ים, במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה. בעונה שעברה, הודחה הקבוצה מהנגב בסיבוב הזה על ידי מכבי תל אביב, אז עמד אליניב ברדה על הקווים ורוני לוי צפה מהיציע.
לוי צפוי לערוך רוטציה רחבה במשחק, כאשר לא מעט שחקנים יקבלו הזדמנות להוכיח שמגיע להם דקות רבות יותר. איתי שכטר, אור דדיה, חאתם עבד אלחמיד, אביב סולומון, רותם חטואל ועוד צפויים לשחק נגד בית"ר ת"א ויקוו לעשות כאב ראש חיובי למאמנם.
2 צפייה בגלריה
רותם חטואל
רותם חטואל
רותם חטואל
(עמרי שטיין)
מי שעוד עשוי לשחק הוא השוער, אריאל הרוש, שנעדר ממשחקי הקבוצה ונבחרת ישראל מתחילת חודש אוקטובר לאחר שפרק את הכתף. מבחינת הצוות המקצועי מדובר בזמן טוב להרוש לחזור לעניינים ולקבל ביטחון, בטח אחרי פציעה מן הסוג הזה. יחד עם זאת, בבאר שבע יקבלו את ההחלטה בסמוך למשחק, יחד עם הרוש ומאמן השוערים שי הס. הרוש היה אמור להיכלל בסגל המשחק נגד הפועל נוף הגליל, אבל הרגע האחרון הוחלט שזה עדיין לא הזמן.
בעניין אחר, אחרי האימון, חגגו בבית האדום את יום הולדתו של המנהל המקצועי והסמל הגדול של המועדון, אליניב ברדה, שחוגג היום את יום הולדתו ה-40.