2 צפייה בגלריה
מרוץ "בשבילהגיבורות"
מרוץ "בשבילהגיבורות"
מרוץ "בשבילהגיבורות"
(עופרי ברנע)
יוזמה מרגשת וחשובה יצאה אל הפועל היום (שישי) בפעם השנייה: מרוץ “בשבילהגיבורות” המוקדש למתמודדות עם סרטן השד נערך בעפולה, בהשתתפות למעלה מ-1,300 רצות ורצים, שצבעו את בירת העמק בוורוד. המשתתפים לקחו חלק במסלולי ריצה והליכה של 2, 5 ו-10 קילומטרים וההכנסות נתרמו למרכז הרפואי העמק, כדי לספק טיפולים משלימים למתמודדות עם המחלה.
המרוץ, שנערך בהשתתפות עיריית עפולה ועמותת ידידי מרכז הרפואי העמק, מתקיים במטרה להעלות מודעות למחלה, לחשיבות הגילוי המוקדם ולאורח חיים בריא, להביע תמיכה רגשית וגאווה במתמודדות עם סרטן השד וכאמור, לגייס כספים למרכז לטיפול תומך במרכז הרפואי העמק כחלק מהמערך האונקולוגי.
2 צפייה בגלריה
מרוץ "בשבילהגיבורות"
מרוץ "בשבילהגיבורות"
מרוץ "בשבילהגיבורות"
(יואב לביא)
יוזמת המרוץ, גלית תמיר, שהחלימה בעצמה מסרטן השד ומאז פועלת רבות למען המתמודדות עם המחלה, אמרה לאחר שחצתה את קו הסיום: “תודה על הרגע הזה, תודה לכל כך הרבה אנשים שבחרו לצאת מהבית למרות מזג האוויר, לנעול נעלי ריצה ולהקדיש את היום המיוחד הזה בשביל הגיבורות. 1,300 לבבות פועמים אשר יחד הרכיבו שוב תמונת הניצחון הוורודה שנוצרה מהתמודדות שלי עם סרטן השד והפכה היום לתמונת הניצחון של כל כך הרבה נשים. כולי תקווה שהיא גם חיבוק אוהב למשפחות הגיבורות שלחמו חזק, אך לצערי הסרטן הכריע אותן. שרק נמשיך להיות בתנועה, שנזכור תמיד כמה חשוב ללכת להיבדק, שהחיים האלו נפלאים מדי מכדי שהפחד יקלקל את הסיכוי להירפא”.