3 צפייה בגלריה
ליאו מסי
ליאו מסי
ליאו מסי
(רויטרס)
אתר 'Transfermarkt' פרסם כהרגלו את רשימת השחקנים בעלי השווי הגבוה ביותר בעולם הכדורגל, וגם את אלו שאיבדו לא מעט מערכם. הפעם, באתר הפנו את הזרקור לליגה הצרפתית, ושם, כצפוי, קיליאן אמבפה שומר על מעמדו היציב בפסגה עם שווי שוק של 160 מיליון אירו.
לעומת הכוכב הצרפתי, מי שאיבד משוויו באופן משמעותי הוא ליאו מסי, שירד משווי של 80 מיליון אירו ל-60 והוא במקום השישי ברשימה הכללית של הליגה הצרפתית. גם ניימאר איבד מערכו שצנח בעשרה מיליון אירו, אך הוא עדיין במקום השני בכדורגל המקומי עם שווי של 90 מיליון.
3 צפייה בגלריה
קיליאן אמבפה חוגג את השני
קיליאן אמבפה חוגג את השני
קיליאן אמבפה חוגג את השני
(רויטרס)
למעט מסי וניימאר, שישה שחקנים של פאריס סן ז’רמן איבדו מערכם בסך הכול: מאורו איקרדי (שווה כעת 28 מיליון אירו, ירידה של 7 מיליון), ג’ורג’יניו ויינאלדום (25 מיליון אירו, ירידה של 5 מיליון), אנחל די מריה (15 מיליון אירו, ירידה של 5 מיליון) וסרחיו ראמוס (8 מיליון אירו, ירידה של שני מיליון).
לעומתם, מי ששמרו על מעמדם היציב הם מרקיניוס (75 מיליון אירו, מקום שלישי בצרפת) ואשרף חכימי (70 מיליון אירו, מקום רביעי). השחקן הראשון ברשימה שלא מגיע מפאריס הוא ג’ונתן דייויד של ליל, שנמצא במקום השמיני עם שווי של 50 מיליון איו (עלייה של 15 מיליון).

החמישייה המובילה בצרפת

קיליאן אמבפה – 160 מיליון אירו
ניימאר – 90 מיליון אירו
מרקיניוס – 75 מיליון אירו
אשרף חכימי – 70 מיליון אירו
ג’אנלואיג’י דונארומה – 65 מיליון אירו
3 צפייה בגלריה
ליאו מסי בטרנספרמרקט
ליאו מסי בטרנספרמרקט
ליאו מסי בטרנספרמרקט
(מערכת ONE)
וואו: שער סולו מטורף לגאבי בברצלונה