1 צפייה בגלריה
דין דוד מול אדביו אדליי
דין דוד מול אדביו אדליי
דין דוד מול אדביו אדליי
(עמרי שטיין)
במכבי חיפה התלוננו אתמול (שבת) לנוכח איכות משטח הדשא בסמי עופר, מצב הרחבות והקושי בהנעת כדור במשחק הגביע מול הפועל ירושלים. מי שנכח במגרש שם לב שמשטח הדשא אינו נראה טוב בלשון המעטה, כאשר הרחבות שחוקות מאוד, כמו גם החלק המרכזי במגרש, והיה ניתן להתרשם ששזרוע החורף שבוצע לא הצליח, והדשא החורפי לא נקלט בהצלחה.
הירוקים טענו בין השאר שהקבוצה, שהיא טכנית מיסודה ומבוססת על הנעת כדור מהירה ומדויקת, מתקשה לפתח את משחקה הרגיל. מהנהלת האצטדיון נמסר בתגובה: "זה נכון ועובדתי שהדשא לא נראה טוב ועל כך אין חילוקי דעות, אבל מי שטוען שקשה לשחק על משטח כזה, הרי שזה משול לאותו רקדן שטוען שהרצפה עקומה. לא שמענו למשל שהפועל ירושלים אחרי המשחק התלוננה, ובטדי המשטח פחות טוב”.
עוד הוסיף: “לעצם העניין, הסיבה העיקרית למצב הדשא היא ריבוי המשחקים במגרש. התקיימו שמונה משחקים ב-20 יום וקשה לדשא להחזיק מעמד. הדשא לא יכול להיראות טוב יותר בתקופה הקרובה. בחו"ל משחקים על הדשא פעם בשבועיים ואצלנו בסמי עופר התדירות של המשחקים גבוהה מאוד. אנחנו מזמינים את כל המומחים לבוא ולעשות או להמליץ כדי שניתן יהיה לעשות טוב יותר. ישנם תנאים אובייקטיביים שבגללם הדשא נראה במצבו הקיים".