2 צפייה בגלריה
ג'ון אוגבונו
ג'ון אוגבונו
ג'ון אוגבונו
(רויטרס)
סנטר חדש להפועל ירושלים. אחרי עזיבתו של ת’ון מייקר, הקבוצה החתימה היום (שבת) את ג’ון אגבונו (27, 2.08), סנטר ניגרי/אמריקאי, שהיה שייך בעבר לקבוצת ה-G ליג של ברוקלין נטס וחתם במועדון מהבירה עד סוף העונה.
אגבונו הגיע לסיכום על תנאי השחרור שלו מווארזה מהליגה האיטלקית ואחרי שדחה הצעות מהליגות בספרד וטורקיה. הוא אמור לנחות בישראל בתחילת השבוע כדי לבצע את הבדיקות הרפואיות.
יותם הלפרין אמר: "חיפשנו להעמיק את הסגל עם שחקן פנים איכותי שיעזור בריבאונד, משחק גב לסל ויוסיף אגרסיביות ואתלטיות ב 2 צידי המגרש. ג'ון שחקן הגנה מעולה שיתאים מאוד ל-DNA שלנו. אני בטוח שהוא ישתלב אצלנו היטב".
2 צפייה בגלריה
יותם הלפרין
יותם הלפרין
יותם הלפרין
(רפי בן חקון)
השחקן עצמו מסר: "אני שמח מאוד להצטרף למועדון עם מסורת, אבל חשוב מכך, מועדון עם מטרות להתמודד על תארים. אני מכיר את האתגרים שעומדים בפנינו בתקופה הקרובה ואני נכון לסייע היכן שרק אפשר. כמובן ששמעתי על האוהדים ואני נרגש לפגוש אותם".
בירושלים החליטו ללכת על אגבונו בשל היותו שחקן שנחשב לאתלט ופיזי, נתונים שהיו חסרים למייקר. עד כה העונה, הממוצעים של שחקן הפנים עומדים על 11 נקודות, 9.4 כדורים חוזרים, 1.3 חסימות ו-0.4 אסיסטים למשחק. לפני וארזה, הניגרי/אמריקאי שיחק כאמור בלונג איילנד נטס ובליגה הדרום קוריאנית.
לובין: ״נצטרך למצוא את הקצב שלנו בחזרה״