5 צפייה בגלריה
צ'ירון שרי חוגג
צ'ירון שרי חוגג
צ'ירון שרי חוגג
(עמרי שטיין)
מכבי חיפה רשמה הערב (שבת) את התצוגה ההתקפית הטובה ביותר שלה העונה, כאשר הביסה 0:6 את בני סכנין וסיפקה קונצרט באצטדיון נתניה. הירוקים חזרו באופן זמני למקום הראשון, לפני משחקה של הפועל באר שבע, כאשר עומר אצילי בלט עם שני שערים ושני בישולים.
מאמן הירוקים, ברק בכר, אמר בסיום: “הכול נחמד, אבל אנחנו לא מתעסקים בשיאים. יש קרב מאוד קשה בצמרת, אין מקום לטעויות ולהפסיד נקודות. באים מאוד מוכנים, התחלנו מצוין וכמובן שההרחקה עזרה. עשינו את הדברים כמו שצריך. השיאים? מבחינתי זה משחק תשיעי בחודש, סימנו מטרה לייצר מומנטום, ניצחנו את כל המשחקים בליגה, לצערי באירופה הפסדנו שניים, רצינו לשחק את הכדורגל שלנו ועכשיו יש שמונה ימים לנוח ולהתאושש לקראת מכבי ת”א”.
5 צפייה בגלריה
שחקני מכבי חיפה חוגגים
שחקני מכבי חיפה חוגגים
שחקני מכבי חיפה חוגגים
(עמרי שטיין)
על הקרב בצמרת מול ב”ש אמר המאמן: “יש קרב צמוד, כשאתה במקום השני אתה תמיד שואף לנצח. כל עוד זה תלוי בנו נעשה את הכול, הליגה עוד ארוכה אבל יש פייט ארוך עם קבוצה מצוינת. עברנו תקופה מעייפת, השחקנים נתנו את המקסימום, מכבדים את מכבי ת”א אבל בואו נהנה מהניצחון הגדול היום”.
צ’ירון שרי הוסיף: “יש איכות גבוהה, זה היה ניצחון טוב עבורנו. גם העונה אני ברמה גבוהה, פשוט לא כבשתי. הקבוצה והאוהדים יודעים מה אני מביא לקבוצה. אתם רואים מה אני מביא, אם אני עדיין צריך להסביר במה אני עוזר, עדיף שאהיה במקום אחר. היה לי חוסר מזל, מעכשיו הכול ישתנה”.
5 צפייה בגלריה
שחקני מכבי חיפה חוגגים
שחקני מכבי חיפה חוגגים
שחקני מכבי חיפה חוגגים
(עמרי שטיין)
מנגד, שרון מימר אמר לאחר המשחק: “התפרקות שלא מתאימה לנו, אנחנו עושים עונה מדהימה עד עכשיו, המשחק התפתח לכיוון הכי גרוע מבחינתנו מול הקבוצה האיכותית בליגה, אי אפשר להגיע למצב הזה כי נענשים, קיבלנו סטירה מאוד חזקה אבל עכשיו המבחן הגדול, צריך להתאושש מנטלית ולחזור למסע היפה שהיה לנו עד עכשיו”.
עוד הוסיף: “מה גרם להתפרקות? אמוציות של משחק, כשאתה בא לשחק מול מכבי חיפה אתה רוצה לעשות משהו טוב, ידענו שהם פייבוריטים ומעלינו, ניסינו לבוא ולצופף, לצערי השער והאדום נתנו להם ביטחון. לפעמים משחקים מתפתחים למקומות לא טובים. קיבלנו כמה סטירות השנה, אבל יצאנו מזה מהר. המשחק הזה לא ישנה את הדעה שלי – אנחנו קבוצה חזקה ונתאושש, תראו בהמשך. ינואר? לא שמעתי על התעניינות, אנחנו בעונה טובה והשחקנים מתקדמים. איבדנו שני שחקני התקפה, וראן הולך לניתוח והוא שחקן שבנינו עליו, ויש עוד זר שמסיבות רפואיות שוחרר, כך ששני שחקני התקפה חסרים. בינואר נצטרך להביא לפחות שני שחקנים שיעזרו לנו בעומק".
5 צפייה בגלריה
שרון מימר
שרון מימר
שרון מימר
(רדאד ג'בארה)
בירם כיאל סיכם: “הפסדנו, הובסנו, הכול הלך נגדנו היום, החוכמה היא למחוק את זה ולהסתכל קדימה. הקהל בא וניסה לדחוף אותנו למרות שלאוהדים לא נתנו להכניס ציוד ולקבוצות אחרות כן נותנים. זה מגיע לרמות שלא צריך להגיע למגרש כי הכול נגדנו. המשחק לא היה טוב, הם היו טובים בכל דבר. צריך למחוק את המשחק הזה ולהיכנס קדימה. אם מותר לקבוצה אחרת להכניס ציוד ולעודד אז גם לאוהדי סכנין שעשו את הדרך מגיע”.
עוד הוסיף: “אנחנו מתנצלים על המשחק הלא טוב שלנו. השחקנים חזקים, טובים, מחייכים בחדר ההלבשה, בחצי הראשון היו שחקנים שרצו, אבל איחרנו לכל תיקול. מכבי חיפה שיחקה בקצב אחר ולא סתם היא נמצאת איפה שהיא נמצאת. שאפו להם, הקבוצה שלנו חזקה, התוצאה לא טובה, לא מכבדת אותנו, אבל החוכמה היא לנשום עמוק ולהמשיך”.
5 צפייה בגלריה
דולב חזיזה מול בירם כיאל
דולב חזיזה מול בירם כיאל
דולב חזיזה מול בירם כיאל
(עמרי שטיין)