3 צפייה בגלריה
שחקני מכבי נתניה חוגגים
שחקני מכבי נתניה חוגגים
שחקני מכבי נתניה חוגגים
(לילך וויס)
מכבי נתניה נכנסה למומנטום חיובי: הקבוצה של בני לם רשמה אמש (שבת) ניצחון ליגה שני ברציפות כאשר גברה 0:1 על נוף הגליל (תוצאה זהה בשלושת המשחקים האחרונים) והתקרבה מאוד למקום השישי, המבטיח כניסה לפלייאוף העליון בתום העונה הסדירה.
זה לא היה משחק גדול של היהלומים, אך משחק שלווה בהמון הקרבה ומלחמה, כאשר גם החלק האחורי, שהיה עקב האכילס בתחילת העונה, מראה שיפור משמעותי: "היו חסרים לנו כמה שחקנים ועכשיו שהם חוזרים לאט לאט, גם באים הניצחונות. היינו אותה מכבי נתניה בכל אותם המשחקים. עכשיו גם הביטחון העצמי של השחקנים יחזור ונוכל לשחק כדורגל יותר משוחרר", אמרו במועדון.
3 צפייה בגלריה
שחקני נתניה חוגגים
שחקני נתניה חוגגים
שחקני נתניה חוגגים
(לילך וויס)
מי שזכה למחמאות היה הקשר אבובקאר דומביה. השחקן, שנמצא בכושר מעולה לאחרונה, כבש את שער הניצחון ובמועדון היו שבעי רצון מהיכולת שלו. דומביה מסיים את חוזהו בתום העונה כשלנתניה אופציה להאריך בשנתיים נוספות את ההתקשרות. במועדון הבהירו כי בשלב זה הם טרם ממהרים לממש את האופציה בחוזהו, כשבכל אופן, בשל הפוטנציאל הגדול שלו וגילו, קיימת אפשרות שבמועדון ימכרו אותו לאירופה בתום העונה.
החלוץ איגור זלאטנוביץ', לא פתח אמש בהרכב לאחר שהרגיש רגישות קלה בשריר האחורי. בנתניה סיפרו בסיום, כי הסרבי עבר כבר בשבוע שעבר צילום MRI שהראה על מתיחה קלה, אך במועדון בכל זאת התעקשו שישחק בשני המשחקים השבוע בשל חשיבותם. הבלם רז שלמה, ספג כרטיס הצהוב החמישי כשמשמעות הדבר היא שהוא ייעדר ממשחק הליגה בעוד שבועיים מול הפועל חדרה.
3 צפייה בגלריה
רז שלמה
רז שלמה
רז שלמה
(לילך וויס)
"זה משחק שאופיין במלחמה של כל השחקנים. זה היה משחק קשה והשיטה של היריבה הייתה אחד על אחד בכל המגרש. היינו צריכים להיערך בהתאם וזה לא פשוט. זה היה באמת משחק מלחמה של כל הקבוצה שלנו. ידענו שמי שיכבוש ראשון ינצח ואנחנו שמחים שזה היה אנחנו. לא שיחקנו כדורגל יפה אבל העיקר שלושת הנקודות. "זה כבר שלושה משחקים רצופים שגם ניצחנו וגם לא ספגנו. אנחנו רוצים להמשיך במומנטום הזה", סיכם בסיום הקשר יובל שדה.
ומה בגזרת הרכש? בנתניה ממשיכים בחיפושים אחר בלם זר, כשבנוסף הרצון הוא לצרף חלוץ ישראלי. כפי שפרסמנו, נתניה מחכה לדעת האם בן שהר יעזוב את מכבי חיפה, כשאם כן, תתבצע פנייה. במקביל, במועדון מנהלים מגעים מול מכבי ת"א בנוגע לאיילון אלמוג, אך גם כאן הדבר תלוי בשחרורו. מלבד עמדות הבלם והחלוץ, בנתניה שוקלים לצרף גם קשר נוסף.
תגובות הפועל ת"א - קריית שמונה