2 צפייה בגלריה
שחקני הפועל אשדוד
שחקני הפועל אשדוד
שחקני הפועל אשדוד
(באדיבות המועדון)
מסיפורי הגביע בנוער שאי אפשר להתעלם מהם. אתמול (שבת) התקיים הסיבוב הרביעי במסגרת גביע הנוער ע"ש אבי רן ז"ל, כשבאחד מהמשחקים התמודדה הפועל אשדוד, הקבוצה הצעירה שהוקמה לפני 5 שנים, מול מכבי הרצליה הוותיקה.
אשדוד, אותה מאמנים רחמים צ'קול ורמי ארדואן, משחקת במחוז מרכז בנוער ונכון להיום ממוקמת במקום הראשון בטבלה, כשהיא מעל קבוצות חזקות אחרות כדוגמת מועדון ספורט רמלה, ירמיהו חולון ואפילו מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסים. הרצליה, לעומת זאת, הגיעה להתמודדות מליגת נוער לאומית דרום, כשהיא במקום השישי בטבלה. קבוצה טובה, שמנוהלת היטב על ידי גיא רוזנצוויג. לא חלפו 4 דקות מפתיחת המשחק ואשדוד עלתה ליתרון משער נהדר של שלו הרוש, שקבע את תוצאת המשחק 0:1 לאשדוד. המועדון הצעיר, המשחק בליגת המחוזות בנוער, עשה את הבלתי יתואר ועלה לשמינית גמר גביע הנוער.
רחמים צ'קול הוא דמות מאוד מוכרת ברחבי העיר אשדוד. אין ספק שתרומתו הייתה גדולה בשנים בהם היה שחקן כדורגל. גם היום, כשחקן הפועל אשדוד בבוגרים, מציג יכולת מרשימה גם בגילו (33) ואם לא די בכך, בשנתיים האחרונות, אחראי גם על מחלקת הנוער ואף משמש כמאמן לצד רמי ארדואן. "אין ספק שהשקט התעשייתי במועדון הזה, הרבה בזכות שראל אטיאס, הבעלים, הוא זה שיוצר כאן אוירה חיובית לחניכים הצעירים, שרעבים להצלחה ועושים זאת בכל פעם מחדש", מספר צ'קול ל-ONE. "ההצלחה היא לא שלי. הקרדיט לא אליי. מי שמגיע לו יותר מכל זה החבר'ה הצעירים שעובדים קשה בכל יום על מנת להגיע להישגים מרשימים, הן בליגה והן בגביע".
2 צפייה בגלריה
רחמים צ'קול ויוסי פליקר
רחמים צ'קול ויוסי פליקר
רחמים צ'קול ויוסי פליקר
(רדאד ג'בארה)
באשדוד יודעים שמדובר בסנסציה, בטח לקבוצה צעירה כמו הפועל ובטח לקבוצה המשחקת בליגת נוער מחוזית. "הלחם והחמאה שלנו זה משחקי הליגה. אנחנו לא קבוצת כדורגל שמגיעה בהצהרות, אלא משחקים כדורגל ממשחק למשחק. אין ספק שזו הייתה חוויה יוצאת מן הכלל בעבור החבר'ה הצעירים שלנו. להגיע לגביע ולנצח. זה לא מובן מאליו ובטח שלא הרבה קבוצות מגיעות למעמד שכזה. מגיע להם שאפו ענק על העבודה הנפלאה השנה. כל אם ואב יכולים להיות גאים בילדים שלהם, שמשחקים אצלנו".
הרכב הפועל אשדוד: מקסים קוסיאק, ליאור אוחיון, ברוך גטו, אדי דג'ונימנוב, שלו הרוש (יהונתן מלכה), אושר טטראושווילי, מתי נגר, אור סיני, חי ספיאשבילי, אופק רביבו (שילה אביטן) וטהור שבבו (אסאייה אספה).
הרכב מכבי הרצליה: עומרי זוארץ, איתן אבירן, ניתאי הראל, גדעון טספאי (עומרי ואתורי), ליאור לוי, יובל נמרודי, עמית עמור (עידן קומורובסקי), יהונתן עמרן (גיא רייש), ים פלוס (אושר בן סימון), אריאל רחמים ובן ישי שלו.