1 צפייה בגלריה
מעדיף את בארסה. עבדה
מעדיף את בארסה. עבדה
מעדיף את בארסה. עבדה
(La Liga)
במצבה של ברצלונה, כל שחקן צעיר יכול להגיע תוך מספר שבועות מהסגל של קבוצת המילואים עד להרכב של הקבוצה הראשונה, רק שאז היכולת הטובה מובילה לזימון לנבחרת והמועדון מוצא את עצמו בבעיה. כך קרה לבארסה כשאנסו פאטי עמד לקבל זימון למונדיאל עד גיל 17 לפני שנתיים וכך קורה לה גם עכשיו עם עבדה אזלזולי.
הסיבה: זימונו של הקיצוני שחגג לאחרונה יום הולדת 20, לסגל של נבחרת מרוקו לאליפות אפריקה, מה שעלול לגרום לצ'אבי לאבד את אחד השחקנים ברוטציה ההתקפית, שלא לדבר על עבדה עצמו שרואה איך המומנטום החיובי שלו בסכנה. אליפות אפריקה תחל בתשיעי בינואר והגמר ייערך בשישי בפברואר, מה שאומר שאם עבדה אכן יצטרף לסגל של מרוקו והיא תגיע לגמר, הוא עלול לפספס את המשחקים מול ריאל מדריד, ראיו וייקאנו, אלאבס ואתלטיקו, בין היתר.
העיתונאי ג'רארד רומרו דיווח שעבדה רוצה להישאר בבארסה בינואר ובסביבתו מנהלים שיחות עם ההתאחדות המרוקאית כדי לשחרר אותו מהסגל לאליפות. כל זה מגיע אחרי שבימים האחרונים דווח שההתאחדות הספרדית הפעילה לחצים על עבדה שלא להצטרף למרוקו כדי שיוכל לשחק במדי לה רוחה, והבטיחו לזמנו בעתיד. לאחר מכן פורסם שהשחקן בחר לייצג את מרוקו, אך כעת הוא מעדיף בכל מקרה להישאר עם בארסה ולא לאבד את מקומו.
לבארסה הגיע עבדה רק בקיץ האחרון מהרקולס תמורת שני מיליון אירו והיה אמור לחזק את קבוצת המילואים. אפילו אצלה הוא לא היה שחקן הרכב, החל לקבל הזדמנויות אחרי עזיבת רונאלד קומאן, גבר על איליאס אחומאש במאבק על הדקות וקיבל העונה 481 דקות בשמונה משחקי ליגה, שבהם כבש שער אחד. אגב, זה יותר ממה שקיבל בבארסה ב': 333 דקות בשבעה משחקים.
1:1 עצבני בין בארסה וסביליה, קונדה הורחק