1 צפייה בגלריה
עידן אלבר חוגג
עידן אלבר חוגג
עידן אלבר חוגג
(חגי מיכאלי)
גמר ליגת התיכונים 2021 נמצא ממש מעבר לפינה וזה הזמן להיזכר בפעם האחרונה בה נפגשו תיכון חדש ת"א ועמק חרוד במשחק הגדול של המפעל, בענות 2017/18, שסיפקה את אחד הגמרים הגדולים בתולדות הליגה.
תיכון חדש, האלופה דאז והפייבוריטית לזכייה, פגשה את עמק חרוד למשחק שהבטיח הרבה, וגם קיים. הרבה דובר ועוד ידובר על הקרב שנערך על הפרקט בין דני אבדיה לבין יותם חנוכי, אך אחד השחקנים שהיו חלק מאותו המשחק, ומהגמר שלפני כן, תוך שהוא זוכה בתואר ה-MVP של 2016/17, הוא עידן אלבר. שחקן הפועל חולון בן ה-21 עבר הרבה מאז אותה התקופה: זכייה באליפות אירופה עם נבחרת העתודה, דאבל עם קבוצת הנוער של מכבי ת"א וקריירת בוגרים שכבר כללה קדנציות בהפועל כפר סבא, מכבי תל אביב, עירוני נס ציונה וכיום חולון כאמור.
למרות שימי התיכון כבר נמצאים הרחק מאחוריו, אלבר לא שוכח את החוויה האדירה שעבר. הקריירה של הגארד נמצאת בדיוק בנקודת הרתיחה ונראה שהוא בדרך הבטוחה לקבע את מקומו בליגת העל, אבל מה שבטוח לא משנה מה עוד יצליח להשיג ולאן עוד יגיע, ההישג במסגרתו הוביל את התיכון שלו לאליפות היסטורית, לא יישכח: "ליגת התיכונים עבורי היא זיכרון טוב שאנחנו עד עכשיו מדברים עליו ונזכרים בו כל החברים". צפו בראיון.
עידן אלבר על החוויות מליגת התיכונים