2 צפייה בגלריה
עומר אצילי
עומר אצילי
עומר אצילי
(רדאד ג'בארה)
רגע לפני ששנת 2021 מסתיימת, אתם גולשי ONE הצבעתם בהמוניכם ובחרתם את הכדורגלן הישראלי של השנה. אחרי אלפי הצבעות, הזוכה הגדול הוא עומר אצילי שקיבל 30 אחוזים מקולות הגולשים וסיים במקום הראשון.
אצילי, שבשנה האחרונה חזר לישראל וחתם במכבי חיפה, אחרי שעזב את הארץ ושיחק באפואל ניקוסיה בגלל "פרשת הקטינות", הוביל את הירוקים לאליפות עם עשרה בישולים וארבעה שערים. גם העונה הוא שחקן דומיננטי בליגת העל, הרי שהוא ניצב בראש טבלת מלך השערים עם 11 כיבושים ועוד שישה בישולים. ללא ספק, נתונים מרשימים, ואלו שזיכו אותו בפרס.
2 צפייה בגלריה
עומר אצילי חוגג
עומר אצילי חוגג
עומר אצילי חוגג
(רדאד ג'בארה)
מאז החזרה שלו לישראל, אצילי רשם 52 משחקים בכל המסגרות והיה מעורב ב-42 שערים: 23 כיבושים ועוד 19 בישולים. העונה רשם 30 משחקים ובהם הבקיע 17 שערים ובישל תשעה. בליגה, כבש 11 שערים ורשם שישה בישולים ב-14 משחקים.
המספרים האדירים של אצילי זיכו אותו בתואר אחרי מאבק צמוד, שכן במקום השני סיים ערן זהבי עם 24 אחוזים מהקולות, בעוד ליאור רפאלוב סיים במקום השלישי בהצבעה עם 18 אחוזים.
הרב עמי פיקובסקי, המלווה את אצילי, כתב בדף הפייסבוק האישי אחרי הבחירה: “את עומר אני מכיר כבר שנים רבות. הייתי איתו כשהוא היה על גג העולם וגם כשהוא היה בתחתית, כשאף אחד לא האמין בו ולא רצה אותו אצלו. אני זוכר שדיברתי איתו ואמרתי לו רק אמונה, רק בזכות האמונה וחזרה בתשובה אפשר להתרומם מלמטה ולהגיע לגבהים חדשים ולשבור שיאים. עומר לקח את הדברים האלו בשתי ידיים ובזכות עבודה קשה שלו, יומיומית, ואמונה שלא נגמרת, הוא זכה היום בכדורגלן השנה. כי ככה זה כשיש אמונה בטחון בקדוש ברוך הוא ועבודה קשה. אני מאחל לעומר ומשפחתו רק אושר וטוב שבעזרת השם יצליח וישבור אפילו את השיאים של השנה”.