3 צפייה בגלריה
רוני לוי
רוני לוי
רוני לוי
(חגי מיכאלי)
הפועל באר שבע עלתה הערב (רביעי) לרבע גמר גביע המדינה בצורה הכי דרמטית שיש, עם 1:2 קשה על מכבי נתניה בהארכה אחרי 1:1 בתום 90 דקות. שגיב יחזקאל הבקיע את שער הניצחון הדרמטי לזכות החבורה מהנגב בדקה ה-120.
רוני לוי אמר בסיום: “אני אולד פאשן, לא קונה את השני משחקים בשבוע כתירוץ לעייפות, חושב ששחקנים מקצוענים צריכים לדעת להתמודד ולעמוד. יום יומיים הם ינוחו ויתאוששו. זה לא היה משחק ההגנה שלנו, היינו חשופים אבל עקבתי אחרי נתניה במשחקים האחרונים. הם מגיעים להרבה מאוד מצבים מהכנפיים ומהאמצע. יש להם שחקנים איכותיים ברמה גבוהה. נעשה את המקסימום ונתכונן בשיא הרצינות והמוכנות ונקווה לטוב”.
3 צפייה בגלריה
שחקני באר שבע חוגגים
שחקני באר שבע חוגגים
שחקני באר שבע חוגגים
(חגי מיכאלי)
עוד הוסיף: “ככל שהלך המשחק נכנסו יותר למשחק. הגענו להרבה מאוד הזדמנויות, היה קשה עד הרגע האחרון. לשגיב הגיע לתת את הגול ובסוף נתן לנו ניצחון. שמח בשביל השחקנים והקהל, אבל יש לנו הרבה עבודה לעשות. משחק העונה? הקהל יתמוך בנו, נעשה את המקסימום, נבוא בשיא המוכנות ונקווה לטוב".
שגיב יחזקאל אמר אחרי המשחק: "הכול הלך קשה במשחק הזה, אבל אני שמח מאוד שהצלחנו לנצח. לכל כדורגלן יש תקופות קצת פחות טובות ואני שמח שאני יוצא מאחת כזו. אני מגיע למצבים ואני בטוח שאני אעזור עוד הרבה להפועל באר שבע. אליניב ברדה אמר לי ‘אתה תיתן את הגול וננצח במשחק’".
3 צפייה בגלריה
שגיב יחזקאל חוגג
שגיב יחזקאל חוגג
שגיב יחזקאל חוגג
(חגי מיכאלי)
מאמן היהלומים, בני לם, אמר בסיום: “זה חלק מהכדורגל, כבר ראינו את הפנדלים. צריך להרים את השחקנים, נתנו פייט ענק. מצטער בשביל הקהל, יודע כמה היה חשוב להם. בכלל לא משכנו לפנדלים, גם בהארכה הם לא היו יותר טובים. זה קשה, יום קשה להיות מאמן ושחקן, אבל יש רגעים כאלה. מקווה שיהיה בסדר. החלומות שלי להביא את נתניה מוכנה להמשך הליגה".