2 צפייה בגלריה
מיץ' גולדהאר
מיץ' גולדהאר
מיץ' גולדהאר
(רדאד ג'בארה)
בעלי מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, חווה עלייה בהונו האישי ב-2021 והצמיחה שלו ממשיכה עם הכניסה ל-2022 על פי דירוג "פורבס" המסקר את אנשי העסקים העשירים ביותר בעולם. את 2021 סיים גולדהאר עם הון מוערך בכ-2.7 מיליארד דולר, ובימים אלה על פי מדד העשירים בזמן אמת של פורבס, הונו עומד על 2.9 מיליארד דולר. הקנדי מדורג במקום ה-1,139 מבין עשירי תבל.
מדובר בעלייה של 600 מיליון דולר ביחס למצבו של גולדהאר בסיום 2020, כאשר עסקיו ספגו מכה לא פשוטה בזמן הקורונה. את 2019 סיים בעלי סמארטסנטרס עם הון עצמי מוערך ב-2.7 מיליארד דולר, אולם אחרי שמגפת הקורונה פגעה בצורה קשה מאוד במגזר העסקי ברחבי העולם, הונו ירד ל-2.3 מיליארד דולר.
2 צפייה בגלריה
מיץ' גולדהאר  (מערכת ONE)
מיץ' גולדהאר  (מערכת ONE)
מיץ' גולדהאר (מערכת ONE)
(שי לוי)
בזמנו, מומחים כלכליים העריכו כי גולדהאר עושה צעדים שיעזרו לו להתאושש מהמכה יחסית מהר ואכן, בסיום 2021 על פי דירוג פורבס, הוא הצליח לשחזר את הונו הקודם והעמיד אותו על 2.7 מיליארד דולר. כעת, עם החלפת השנה האזרחית, הוא כבר נושק לעבר החלפת קידומת הונו מ-2 ל-3 מיליארד.
על פי תחזיות של מומחים בענף הנדל"ן בקנדה, גולדהאר שעשה הסבה בשנים האחרונות ומתמקד הרבה יותר בנדל"ן בטורונטו, אמור לחוות צמיחה משמעותית עוד יותר בהונו במהלך חמש השנים הקרובות בעקבות מספר מהלכים שהוציא אל הפועל עוד לפני הקורונה, ואמורים להגיע לכדי מימוש והעצמה בתקופה הזו.