2 צפייה בגלריה
איהאב גנאים
איהאב גנאים
איהאב גנאים
(שחר גרוס)
בני סכנין תחזור מחר (שני, 20:00) למגרש ה"מסויט" מבחינתה בנתניה (בו ספגה 6:0 מול מכבי חיפה ו-3:0 בגביע מול הפועל חדרה) למשחק מול מכבי המקומית, בתקווה לחזור למסלול הניצחונות ולנסות לשמור על אחד מהמקומות שמובילים לפלייאוף העליון.
סכנין נמצאת במרחק של ארבע נקודות מעל נתניה, מה שמעצים את חשיבות המשחק, כאשר ניצחון בנתניה עשוי לסייע לקבוצה של שרון מימר לעמוד בסופו של דבר במטרה. הפסד וסכנין עלולה למצוא את עצמה במצב לא סימפטי בכל מה שנוגע להשגת המטרה, שכן בליגה יש לא מעט קבוצות שמתקרבות לאזור שמוביל לפלייאוף העליון.
2 צפייה בגלריה
שחקני סכנין
שחקני סכנין
שחקני סכנין
(שחר גרוס)
בסכנין יודעים היטב שהם חייבים לשפר את איכות המשחק. גם הניצחון האחרון בליגה מול הפועל ירושלים, ששחרר לא מעט לחץ, לא הגיע ביכולת משכנעת. לקראת נתניה יחסרו למימר מספר שחקנים משמעותיים דוגמת ארי מורה שנפצע בגביע וסובל מקרע בשריר הירך האחורי ואיהאב גנאים המוצהב. מורה עלול להעדר לתקופה ממושכת. גם חסרונו של איברהים קונטה שיצא לאליפות אפריקה מצמצם את אפשרויות התמרון של מימר בהתקפה.
גיא מלמד ורז שטיין אמורים לפתוח בחלק הקדמי. ניר לקס עשוי לעזוב לנוף הגליל תמורת רועי שוקרני וגם מעמדו של מוטי ברשצקי לא ברור בשלב זה ולא מן הנמנע שישוחרר. עומרי בן הרוש שקיבל הודעה לחפש קבוצה נפצע וכרגע גם לגביו לא ברור אם יעזוב.