1 צפייה בגלריה
אוסמן דמבלה
אוסמן דמבלה
אוסמן דמבלה
(האתר הרשמי של ברצלונה)
ככל הנראה, ימיו של אוסמן דמבלה במדי ברצלונה ספורים. על פי הדיווחים ב’ספורט’, המועדון הקטלוני נחוש למכור את הצרפתי לקבוצה אחרת, עוד בחלון ההעברות הקרוב. המטרה - להרוויח ממנו מבחינה כלכלית, לפני שיעזוב בקיץ ללא עלות. לטענת ההנהלה, יותר מדי זמן עבר מאז שהוגשה ההצעה לסוכנו של השחקן, מוסא סיסוקו, ונראה שהתשובה לא תגיע.
עד כה, הקטלונים הציעו את דמבלה בסכום העומד על 20 מיליון אירו לשתי קבוצות מהפרמייר ליג: מנצ’סטר יונייטד וניוקאסל. שני המועדונים מעוניינים לצרף לשורותיהם את הקיצוני של ברצלונה, כל אחת מהסיבות שלה. השדים האדומים נואשים לחיזוק התקפי שיכול לעזור להם להשיג את הכרטיס לליגת האלופות בעונה הבאה, בעוד המגפייז נלחמים על הישארותם בליגה, על אף שלאחרונה נרכשו במיליונים. גם בסביבת השחקן מביעים התעניינות במהלך, שלטענתם הליגה האנגלית זאת הליגה המתאימה ביותר בשבילו.
מחזיקת הגביע הספרדי מודאגת מסיבה אחת. קיימת סבירות גבוהה שהצרפתי חתם על קדם-חוזה עם קבוצה אחרת, ללא אף דיווח, ואת התשובה לכך הם יכולים לדעת רק ב-31 בינואר, עם סיום חלון ההעברות הנוכחי. דמבלה יודע עוד מהקיץ האחרון, שבתום העונה הנוכחית הוא יהפוך לשחקן חופשי, דבר שיאפשר לו לחתום בכל קבוצה, ללא עלות העברה לקבוצתו הנוכחית. במקביל, צ’אבי מחפש אלטרנטיבה לצרפתי, שמכירה שלו לקבוצה אחרת תפנה מקום לשחקן אחר על חשבונו.