3 צפייה בגלריה
ברק בכר
ברק בכר
ברק בכר
(מרטין גוטדאמק)
מכבי חיפה השיגה הערב (שני) ניצחון של המון אופי, כאשר רשמה 1:2 יקר על הפועל באר שבע באצטדיון טרנר והגדילה את הפער בפסגה לארבע נקודות. הירוקים השיגו את ניצחונם העשירי ברציפות בליגת העל בזכות שערים של עומר אצילי ומיגל ויטור (עצמי), וזאת למרות שרז מאיר הורחק במהלך ההפסקה בעקבות עימות עם אריק בנאדו.
מאמן מכבי חיפה, ברק בכר, אמר בסיום: “אני לא אכנס למה שהיה, את מה שיש לי להגיד אומר למי שצריך בארבע עיניים. לא ראיתי מה שהיה, אבל חבל שזה קרה וזה גרם לשחקנים שלי להבין שנעשה אי צדק. השחקנים נתנו 200% ומשחק הגנה הירואי בחצי השני. עישנו ניצחון עשירי ברציפות מול קבוצה ביתית, מחצית ראשונה היינו אולי הכי טובים בשנים האחרונות, מה שקרה במחצית הוציא מאיתנו אופי ונחישות, אני גאה בשחקנים אחד אחד”.
“עשינו את הדברים בצורה נכונה ולגיטימית, בחצי הראשון הם לא לחצו אותנו, אני גאה בשחקנים שלי. לא מסתכלים על היריבה, מסתכלים על עצמנו ומתאימים את עצמנו אליה. מחצית של 0:5 נגמרה 2:1 בנוסף לאדום, זה יכול לשבור קבוצה אבל זה הרים אותנו ועשינו ניצחון מתוק ומוצדק”, הוסיף.
3 צפייה בגלריה
שחקני מכבי חיפה חוגגים
שחקני מכבי חיפה חוגגים
שחקני מכבי חיפה חוגגים
(מרטין גוטדאמק)
עוד אמר: “נתתי הוראות לחצי השני ופתאום לקראת סוף האסיפה קיבלתי עדכון שרז מורחק. היינו בהלם, לשחק עם דולב מגן ימני ועם חוסה בשמאל ב-10 שחקנים זה לא מובן מאליו. נטרלנו אותם במשחק מסודר, היינו יכולים להבקיע את השלישי עם ההחמצה של עומר אצילי. יצאתי מהכלים? היה מתסכל, מחצית כל כך טובה, גם אני בן אדם, התעצבנתי, נרגעתי, עכשיו אני רגוע והכול בסדר.
משחק שני וניצחון ראשון בטרנר, היה תיקו בשנה שעברה ועכשיו ניצחנו. יש קבוצה ממושמעת בהתקפה ובהגנה, עם כל זה שהם כוכבים כביכול הם מאוד ממושמעים, וכשעושים את הדברים נכון ככה זה נראה. לא יכולים לסכם עדיין כי אנחנו רק במחצית הליגה, רוצים להמשיך. ניצחנו בשיניים והצדק נעשה, מאות אלפים ישבו בקור בבית וחיממנו להם את הלב”, הוסיף המאמן.
דולב חזיזה הוסיף: “אני ירדתי אחרון וראיתי בלאגן, היו חילופי דברים אבל זה הכדורגל. יש הרבה אמוציות ולא היה צורך בהרחקה, שמח מהניצחון. לא שמעתי משהו קיצוני וכשיגלו מה רז מאיר אמר ההרחקה תתברר כמביכה. מחצית מעולה, שלנו הגיעו לנו לפחות שני גולים, עלינו בשוק ורצינו להראות שאנחנו גברים גם ברגעים קשים ואם אנחנו מנצחים ככה, זה אומר המון עלינו”.
3 צפייה בגלריה
דולב חזיזה חוגג
דולב חזיזה חוגג
דולב חזיזה חוגג
(מרטין גוטדאמק)
עוד אמר: “לנצח פה בעשרה שחקנים זו תוצאה מצוינת עבורנו, ידענו שלא הגיע האדום ועוד יותר רצינו לנצח בשביל רז, הוא התבאס והיה עם דמעות בעיניים. כשניצחנו כולם התפוצצו, הפער גדל לארבע נקודות. האם יש קבוצה שיכולה לעצור את מכבי חיפה השנה? מכבי חיפה”.
ברק בכר וג'וש כהן אחרי הניצחון בטרנר