1 צפייה בגלריה
ברק בכר
ברק בכר
ברק בכר
(עמרי שטיין)
במכבי חיפה מרוצים מאוד מהדרך בה יעקב שחר ניהל את המו"מ מול ברק בכר. מדובר בהתנהלות שמאפיינת את הנשיא עוד בשנים עברו, כאשר תמיד ניהל מגעים מול מאמנים בדיסקרטיות.
הסיכום מול בכר הושג כבר לפני כשבועיים, אבל לבקשת המועדון היה רצון לחכות עם ההודעה הרשמית עד לאחר המשחק מול הפועל באר שבע ממספר טעמים. הראשון והעיקרי היה בשל מותו של שותפו וגיסו של שחר, ישראל קז ז"ל. אגב, שחר, כמנהגו יחד עם שותפו המנוח, היו נוהגים לחתום על חוזים ועל בשורות משמחות עם צמד המילים “פעמיים כי טוב”, כפי שעשה הבעלים בהודעה על סיכומו של בכר.
ברק בכר וג'וש כהן אחרי הניצחון בטרנר
בעקבות המשא ומתן בין הצדדים, שנוהל בקיץ האחרון, הסכומים אותם דרש בכר היו ידועים מראש לראשי המועדון ולכן המו"מ הפעם היה קל, קצר וענייני. לאף אחד לא היה ספק לרגע ששחר לא יוותר על מאמן מעוטר כמו בכר, בשל פערים כספיים. המאמן, שתוגמל בעשרות אלפי דולרים בעקבות ההעפלה השנה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג, מכוון לזכות בדאבל העונה ולבנות את מכבי חיפה להעפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות – ההישג הגדול היחיד שחסר לו מבחינת הקריירה בכדורגל הישראלי.
לשם כך, שחר ייתן לבכר תקציב לרכש, כאשר בתמונת החיזוק נמצא מאוויס צ'בוטה, אותו המאמן רוצה מאוד. לקראת הקיץ, מכבי חיפה תחפש חלוץ זר כדי לשדרג את הקבוצה מבחינת היכולת שלה להצליח באירופה. הצוות המקצועי, שכולל את עוזרו של בכר, גיא צרפתי, מאמן הכושר דרור שמשון, מאמן השוערים גיא ויזינגר ואיש הצוות המנטלי דני ענבר, ימשיכו כרגיל לאחר שגם הם שודרגו.