2 צפייה בגלריה
אנדי רם והילדים
אנדי רם והילדים
אנדי רם והילדים
(שוקי רחמן)
בזמן שיוני ארליך בן ה-44 עדיין שחקן פעיל וישחק מחר (חמישי) בטורניר הזוגות של אליפות אוסטרליה עם אנדרה גוראנסון השבדי מול מת'יו אבדן הדרום אפריקאי ומקס פורסל האוסטרלי, שותפו לשעבר - אנדי רם - פרש כבר מזמן. אתמול הוא השיק תוכנית טניס מיוחדת בקריית שמונה, שכוללת אימונים לילדים בגילאי 8-12.
התוכנית שנקראת "הד סטארט", יצאה לדרך בשיתוף פעולה עם מרכזי חינוך טניס בארץ ועמותת "ערכים בספורט". היא תכלול גם מגוון סדנאות העשרה והעצמה לחיזוק חוסנם האישי, הערכי והחברתי של הילדים כבר מגיל צעיר.
מדובר בסדרה של מפגשים שבועיים על הרצף הספורטיבי-חינוכי, בליווי מאמני טניס מהמרכז בקריית שמונה ובהנחיית אנשי מקצוע מטעם עמותת ערכים בספורט. פתיחת התכנית במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה מצטרפת למרכזים באופקים ובטבריה, שבהם הושקה בחודשים האחרונים. בקרוב, היא אף צפויה להיפתח בערד וביישוב סאג'ור בגליל. רם יזם את התכנית לזכרו של אביו, עמי רם ז"ל, וגייס עבורה מאות אלפי שקלים.
2 צפייה בגלריה
הפרוייקט יצא לדרך. רם והילדים
הפרוייקט יצא לדרך. רם והילדים
הפרוייקט יצא לדרך. רם והילדים
(שוקי רחמן)
ממרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, כידוע, יצא יליד העיר, דודי סלע, שהגיע בשיאו למקום ה-29 בדירוג העולמי. גם אחיו הגדול, עופר, שהיה אף הוא שחקן מקצועני ודורג בשיאו במקום ה-236 בעולם, החל את דרכו בעיר הצפונית.
ממרכזי הטניס והחינוך בישראל נמסר: "במיוחד בתקופה כל-כך מאתגרת, אנו ממשיכים במלוא העוצמה לקדם מגוון תכניות טניס לילדים ולבני נוער באוויר הפתוח, כדוגמת התכנית המיוחדת ביוזמתו של אנדי רם. התכניות תומכות בחזון שתמיד מוביל אותנו: מתן שוויון הזדמנויות אמיתי לכל ילדה וילד בישראל, בדגש על אזורי הפריפריה, להיות אלופים בטניס ובחיים".
אוסטרליה מאוכזבת מקיריוס שלגם בירה מהקהל