3 צפייה בגלריה
שחקני מכבי פתח תקווה
שחקני מכבי פתח תקווה
שחקני מכבי פתח תקווה
(רדאד ג'בארה)
במכבי פתח תקווה לא נחים במאמצים לחיזוק הקבוצה, כאשר לאחר הצטרפותם של אור אינברום, יאון ניקולסקו, עידו שחר ואדי מחרמיץ', ל-ONE נודע לראשונה כי המלאבסים במשא ומתן מתקדם ביותר לחיזוק נוסף: הקשר בן ה-25, קוואמי קווי, עשוי לחזק את הסגל של ניר קלינגר.
השחקן, אשר משתייך לסגל נבחרת סיירה לאון ואף פתח בכל שלושת משחקיה באליפות אפריקה, נגד נבחרות חוף השנהב, אלג'יריה וגינאה המשוונית, סיים ביחד עם נבחרתו את דרכו בטורניר.
במקביל למשא ומתן המתקדם איתו, במכבי פ”ת עוקבים אחרי מה שקורה בזירה המקומית עם אדוארדו גררו ממכבי תל אביב ויוג’ין אנסה מהפועל באר שבע. אם אחד מהם ישוחרר, המלאבסים יעשו מאמץ להחתימו, ואם לא תהיה התקדמות בזירה המקומית, אז בפ”ת ינסו לצרף את קווי.
3 צפייה בגלריה
אדוארדו גררו
אדוארדו גררו
אדוארדו גררו
(רדאד ג'בארה)
קווי, אשר עשוי לחתום על חוזה עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת, משחק כיום במדי קבוצת ויקינגור רייקיאוויק מהליגה האיסלנדית אליה עבר אשתקד, כאשר במאזנו העונה שלושה שערים בחמישה עשר משחקים. לאורך כל השנים האחרונות יש לציין, הוא שיחק באותה הליגה.
מבחינה מקצועית, מדובר בשחקן אשר יכול לשחק גם כקשר אחורי וגם כשחקן כנף, אך נראה שבמלאבס ירצו לייעד לו את משבצת הכנף, כגיבוי לאור אינברום שהצטרף ובמטרה שג'יימס אדניי יחזור לעמדתו הטבעית במרכז הקישור.
יש לציין שאם קווי יצטרף הוא יהיה הזר השישי שיירשם בסגל של פ"ת, כאשר עם או בלי קשר לצירופו של זר נוסף, הבלם מרכוס דיניז, שמגלה יכולת חלשה לאחרונה, שינה את דעתו ולא מעוניין לעזוב את ישראל.
3 צפייה בגלריה
אילון אלמוג במאבק עם דיניז
אילון אלמוג במאבק עם דיניז
אילון אלמוג במאבק עם דיניז
(ראובן שוורץ)
הברקה של בקהאם: שחקן שהוא גם לוכד נחשים