2 צפייה בגלריה
אנסטסיה גורבנקו
אנסטסיה גורבנקו
אנסטסיה גורבנקו
(איציק בלניצקי)
השחיינית האולימפית אנסטסיה גורבנקו תתייצב בבקו”ם ביום ראשון הקרוב ותתגייס לשירות חובה בצה”ל, לאחר שהגיוס שלה נדחה בגלל שנמצאה חיובית לווירוס הקורונה. בגלל שמדובר באחת מהתקוות הגדולות של ישראל למדליה אולימפית בפאריס 2024, היא תקבל מעמד של “ספורטאי עילוי” כך שלא תהיה לה כל מגבלה של יציאה לחו”ל.
גורבנקו בת ה-18 כבר החלימה מקורונה וכעת היא מוכנה להתגייס ולעבור טירונות. השחיינית, שהוכתרה פעמיים לאלופת אירופה ופעמיים לאלופת העולם, היית אמורה לעלות על מדים לפני כשלושה שבועות אבל הגיוס שלה נדחה בגלל שחלתה כאמור.
לאחרונה אנסטסיה התייצבה לאימונים בבריכת השחייה כדי לשמור על כושר והיא קיוותה להתגייס מהר ככל הניתן כדי שההכנות שלה לתחרויות הגדולות שצפויות לה השנה לא ייפגעו. באיגוד השחייה אישרו זאת והבהירו כי מרוצים ממועד הגיוס החדש שנקבע לה ומקווים שתשוב במהרה לאימונים.
2 צפייה בגלריה
אנסטסיה גורבנקו ומדליות הזהב
אנסטסיה גורבנקו ומדליות הזהב
אנסטסיה גורבנקו ומדליות הזהב
(איציק בלניצקי)
מאיגוד השחייה נמסר: “אנו מעריכים את הסיוע של צה”ל, של הוועד האולימפי ושל משרד התרבות והספורט, שנרתמו ועזרו לקבוע עבורה מועד חדש לגיוס מהר ככל הניתן. אנו מקווים ומעריכים שצה”ל יאפשר לאנסטסיה להתאמן גם במהלך הטירונות על מנת שלא לפגוע בכושר שלה ובהכנות שלה לתחרויות החשובות שבדרך”.
השייט שלנו מדבר על טוקיו וחושב קדימה