2 צפייה בגלריה
קארינה פלורנס
קארינה פלורנס
קארינה פלורנס
(מועדון כדורעף הפועל כפר סבא)
חיזוק משמעותי לקבוצת הנשים בכדורעף הפועל כפר סבא, שהתחדשה בשחקנית זרה חדשה, המקסיקנית קארינה פלורנס גאמז בת 23, שחתמה במועדון והצטרפה היום (חמישי) לאימוני הקבוצה.
פלורנס היא שחקנית נבחרת מקסיקו, ותהיה השחקנית הזרה הראשונה ממקסיקו שמשחקת בישראל. היא הזרה הרביעית של הפועל כפר סבא, והיא מצטרפת לניקול דל וינו, ג'ניה לופז וחנה קוטורה שמשחקות מתחילת העונה. השחקנית המקסיקנית שיחקה עד כה במכללות בארה"ב ובליגה הראשונה בפורטוגל בקבוצת אבס, עימה השתתפה במפעל האירופי. פלורנס שהגיע רק היום לארץ, והתקבלה בהתלהבות במועדון הכפר סבאי. היא נעצרה ליד ארון הגביעים במועדון והתרשמה מהתארים הרבים שבהן זכתה הקבוצה. בהפועל כפר סבא תולים תקוות שלנוכח החיזוק המשמעותי, הקבוצה תעלה הילוך במאמציה לזכות העונה בתואר האליפות, תואר שבו זכתה בעונה שעברה.
כבר בשבת הקרובה מצפה לקבוצת הנשים הפועל כפר סבא קרב צמרת בבית נגד הפועל קריית אתא (18:00, בר לב). מדובר במפגש מסקרן בין שתי קבוצות שבעונה שעברה הגיעו לגמר הפלייאוף, שהסתיים כזכור בניצחונה של כפר סבא. העונה כפר סבא מדורגת במקום השני, וקריית אתא במקום השלישי. האורחת ינסו לצמצם את הפער מכפר סבא, שמצידה יודעת שהיא חייבת לשמור על הבית ולנצח כדי לשמור על סיכוי לסיים את העונה הסדירה במקום הראשון.
2 צפייה בגלריה
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
(באדיבות איגדו הכדורעף)
"אני מאוד נרגשת ושמחה להצטרף למועדון הפועל כפר סבא, שבאירופה נחשב למועדון טוב ומצליח בזכות ההשתתפות במפעלים האירופים" אמרה פלורנס. "הגעתי לכפר סבא עם המון מוטיבציה במטרה ברורה לסייע לקבוצה לזכות באליפות. אני יודעת שכעת הקבוצה במקום השני, ואנחנו צריכות להתקדם מקום אחד. זה לא יהיה קל, נעשה זאת בעבודה קשה ובמשחק צוות. אני שחקנית נבחרת במקסיקו, והיה לי חשוב שעם כל הניסיון שלי והרצון להתקדם בקריירה, להצטרף לקבוצה טובה ברמה גבוהה כמו הפועל כפ"ס".
על קבלת הפנים שחיכתה לה בארץ הוסיפה השחקנית המקסיקנית: "באימון הראשון השחקניות וההנהלה קיבלו אותי בחמימות, הרגשתי שכפר סבא זה מועדון מיוחד. השחקניות דוברות ספרדית ואנגלית, כך שההתאקלמות שלי תהיה מהירה".
השייט שלנו מדבר על טוקיו וחושב קדימה