2 צפייה בגלריה
אלסנדרו שופף עם הכדור
אלסנדרו שופף עם הכדור
אלסנדרו שופף עם הכדור
(רויטרס)
כמדי שישי, הליגות השונות ברחבי אירופה החלו את המחזורים עם המפגשים המוקדמים. בגרמניה, הראשונה לחגוג במחזור ה-20 היא ארמיניה בילפלד, שגברה 0:2 על איינטרכט פרנקפורט בחוץ. פטריק ויימר (5) ואלסנדרו שופף (28) סגרו סיפור עוד במחצית הראשונה ונתנו לקבוצתם זמנית מרחק של שתי נקודות מהקו האדום. המפסידה פספסה הזדמנות יקרה לטפס לצמרת הגבוהה והיא עלולה לאבד את המקום השמיני בתום המחזור.
ורונה עם ניצחון דרמטי על בולוניה
מכאן לאיטליה, שם נפתח המחזור ה-23 בקרב של אמצע טבלה בו ורונה רשמה ניצחון 1:2 דרמטי על בולוניה. הקבוצה של סינישה מיכאילוביץ' עוד עלתה ליתרון בדקה ה-14 משער של ריקרדו אורסוליני, אך ג’אנלוקה קפרארי איזן למארחת (39) וכשנדמה היה שחלוקת נקודות בדרך, ניקולה קאליניץ’ סידר ניצחון לצהובים בדקה ה-85. ורונה זמנית תשיעית בטבלה, בולוניה במקום ה-13 ותישאר בו בכל מקרה.
2 צפייה בגלריה
סינישה מיכאילוביץ'
סינישה מיכאילוביץ'
סינישה מיכאילוביץ'
(רויטרס)
נמשיך עם הסבב האירופי לאנגליה, שם בקרב התחתית שהופסק לכמה דקות בשל תקלה בחשמל הייתה זו נוריץ’ שחגגה בסיום אחרי 0:3 גדול על ווטפורד. הודות לניצחון הקבוצות החליפו מקומות ונוריץ’ עלתה למקום ה-17. ג'ושוע סרג'נט חגג צמד מרשים, יוראי קוצקה הוסיף בשער עצמי ועמנואל דניס הורחק אצל המארחת החבולה.
במקביל בצרפת, ליון רשמה 0:1 קטן-גדול על סנט אטיין. פנדל מדויק של מוסא דמבלה בדקה ה-15 הספיק לה לשלוש נקודות יקרות וכעת היא במקום העשירי עם 31 נקודות, המפסידה עמוק עמוק במקום האחרון בדרך לליגת המשנה.