2 צפייה בגלריה
האוהדים בי"א
האוהדים בי"א
האוהדים בי"א
(משה חרמון)
בצל מחאת אוהדי מכבי תל אביב, בעקבות המחירים המופקעים לכרטיסים בשבת, הודיעה היום (שלישי) מ.ס אשדוד כי הפחיתה את מחירי הכרטיסים וקבעה מחיר אחיד של 60 שקלים לכרטיס בכל משחקי הבית עד סיום העונה.
בנוסף, הבלם ג’ורג’ דיבה, שחתם בקיץ האחרון בהפועל תל אביב ולא הרבה לקבל דקות, שוחרר והצטרף למ.ס אשדוד. דיבה יחזק את החלק האחורי בקבוצה של רן בן שמעון אחרי שסיכם את תנאיו בקבוצה מעיר הנמל.
בתוך כך, בשורות טובות למ.ס. אשדוד: אחרי שנאלצה לנדוד במשך למעלה מחודש למגרש האימונים באשקלון ולאירוח באצטדיון בלומפילד, הקבוצה מעיר הנמל קיבלה אישור לחזור לארח במחזור הקרוב באצטדיון הי"א בעיר. בהתאחדות שלחו נציג לבדוק את המגרש שנתן אישור תקין לאירוח משחקים בליגת העל והליגה הלאומית.
2 צפייה בגלריה
רן בן שמעון באצטדיון הי"א
רן בן שמעון באצטדיון הי"א
רן בן שמעון באצטדיון הי"א
(רדאד ג'בארה)
רוני אוואט, מאמן הפועל רמת גן המשמש גם כמנהל אצטדיון הי"א ומגרש האימונים הסמוך בו אשדוד מתאמנת, קיבל הוראה להעביר על כר הדשא עוד טיפול אחד לפני שקבוצות כדורגל לוקחות חלק על כר הדשא הטרי.
באשדוד מקווים שלקראת המשחק נגד מכבי תל אביב השוער יואב ג'ראפי, שיוצא מבידוד קורונה, יוכל להיות כשיר למשחק. ג'ראפי ספג מכה קשה ברגל בהפסד נגד הפועל חדרה והחשש היה שמדובר בשבר.
רן בן שמעון ושחקני אשדוד חוגגים