1 צפייה בגלריה
מתי הוא יחזור? אנסו פאטי
מתי הוא יחזור? אנסו פאטי
מתי הוא יחזור? אנסו פאטי
(האתר הרשמי של ברצלונה)
עכשיו זה סופי: אנסו פאטי לא ינותח, כך הודיעה היום (שלישי) בצהריים ברצלונה. החלוץ שנפצע במהלך ההפסד 3:2 לאתלטיק בילבאו בגביע המלך, קיבל את ההחלטה בניגוד להמלצת הצוות הרפואי של המועדון, איתו הוא נפגש. המשמעות היא שהוא עשוי לחזור למגרשים תוך כחודשיים וחצי, אם כי הקטלונים לא מסרו הערכת זמן רשמית.
כזכור, פאטי כבר נותח בברכו שלוש פעמים ולמרות זאת, הצוות הרפואי המליץ שיעבור ניתוח נוסף. העניין היה משבית אותו לתקופה ממושכת יותר ובעצם מסיים את העונה שלו כבר בינואר, אבל זה היה מפחית את הסיכוי לפציעה חוזרת בהמשך הקריירה.
עם זאת ואחרי התלבטויות רבות, פאטי נטה שלא לעבור ניתוח וזו ההחלטה שהוא קיבל בסופו של דבר ומסר לראשי בארסה. לאחרונה אף דווח בקטלוניה שעל מנת לעודד את פאטי, בארסה סיפרה לו על הדוגמה של ליאו מסי, שבתחילת הקריירה שלו סבל גם כן מלא מעט פציעות קשות. במועדון ינסו להרכיב עבור הספרדי הצעיר תוכנית שתעזור לו להתחזק פיזית ומנטלית אחרי כל המכות המורליות שספג בשנה האחרונה.
פאטי כבש חמישה שערים ובישל אחד נוסף ב-10 משחקים העונה, אבל היא הייתה רצופת פציעות והיעדרויות. בסך הכל יש לו 18 שערים ושישה בישולים ב-53 הופעות בבארסה, אך הפציעות מעיבות על יכולתו. למעשה, הן השביתו אותו במצטבר ליותר מ-15 חודשים מאז ערך את הבכורה בקבוצה הבוגרת.
5 השערים היפים במחזור ה-22 בספרד