2 צפייה בגלריה
חילי טרופר
חילי טרופר
חילי טרופר
(חגי מיכאלי)
שר התרבות והספורט חילי טרופר, וראש המטה שלו גיא גוטמן, הגיעו לפגישת עבודה באיגוד הכדורסל. השניים סיירו במוזאון הכדורסל שממוקם על גג האיגוד וקיבלו סקירה ממקימו, מנשה הרמן.
פיני גרשון, המנהל המקצועי של נבחרות ישראל גברים, סיפר לשר על המטרות שהציב לעצמו כדי לקדם מאמנים: “המאמנים היום יותר טובים ממני. אנחנו בונים פרויקט מנטורים עם מאמנים כמו צביקה שרף, שילכו לאגודות השונות ויעזרו להם להתקדם, כי הבסיס נמצא באגודות". גרשון סקר את פעילות נבחרות ישראל, שכולן נמצאות היום בדרג א', והדגיש שהיום הבסיס של הנבחרת הבוגרת הם בוגרי הנבחרות הצעירות.
פרנקו: מי שרצה את המשחק יותר בסוף ניצח
השר טרופר סיכם את הפגישה: “אני אוהד כדורסל וחולה כדורסל. בקרוב נעביר את חוק המאמנים שבעיני הוא הדבר החשוב ביותר. בנינו תכנית חומש למגזר הערבי ותוקם ועדת ספורט נשים. אני מודה לאנשי האיגוד על האירוח”.
שרון דרוקר, מאמן נבחרת הנשים אמר: “מקצועית, אנחנו לא ברמה של אליפות אירופה, אבל הצבנו לעצמנו מטרה להיות תחרותיים באליפות, ואנחנו מאמינים שהצלחה באליפות אירופה תעזור להביא ילדות רבות לענף".
2 צפייה בגלריה
שרון דרוקר מאמן נבחרת הנשים בכדורסל
שרון דרוקר מאמן נבחרת הנשים בכדורסל
שרון דרוקר מאמן נבחרת הנשים בכדורסל
(לילך וויס)
ערן עטייה, רכז האגף המקצועי וראש ענף 3X3 סיפר שהאיגוד הציב לעצמו מטרה להביא נבחרת, ככל הנראה את נבחרת הנשים, למשחקים האולימפיים בפאריס 2024. בקיץ הקרוב יתקיים טורניר מוקדמות אליפות אירופה בפעם השנייה ברציפות בארץ מרגלות החומות בירושלים, אחרי שבשנה שעברה הוא נערך בת"א. בשנה הבאה הכוונה היא לקיימו באילת.