3 צפייה בגלריה
כפיר רייר הקפטן של הפועל מחנה יהודה נערים ג
כפיר רייר הקפטן של הפועל מחנה יהודה נערים ג
כפיר רייר הקפטן של הפועל מחנה יהודה נערים ג
(באדיבות המדיה של המועדון)
אמנם המחזור ה-16 בליגת נערים ג', מחוז דן, יינעל רק ביום ראשון הקרוב, אבל מבחינת הפועל מחנה יהודה, הוא כבר עבר בהצלחה. בהדרכתם של גיל שטרקמן ואדם לוביץ', החניכים הצעירים השיגו את המקום השני, כאשר ביצעו מהפך וניצחו 1:2 את מועדון ספורט בני יפו אורתודוקסים, במשחק שנערך בסוף השבוע האחרון.
שטרקמן אמר עם סיום ההתמודדות: "היה משחק פיזי ולא פשוט בכלל. הקבוצה שלנו ביצעה במשחק את מה שהתאמנו מתחילת השנה, אם זה לשלוט, להניע, לפרגן, לתמוך ולעבוד קשה כשהכדור אצל היריבה. יש לנו מרקם חברתי נדיר ומשם הכוח של הקבוצה. חשוב לציין לטובה את ההנהלה שתומכת ומפרגנת. שמח להיות חלק ממועדון עם רצון להתקדם".
תקציר מחנה יהודה נגד בני יפו. נערים ג'
ליגת נערים ג' דן, מחזור 16:
הפועל מחנה יהודהמועדון ספורט בני יפו אורתודוכסים 1:2 (כבשו למחנה יהודה: יוסף אינעלם ויובל בריסק; כבש ליפו: ניקולא לימאנס).
הרכב הפועל מחנה יהודה: נדב שיזף (אדם לוין), עמנואל וורז, יהב שרעבי, כפיר רייר, ירין דוד ביטון (גיא דסה), יוסף אינעלם (מקסים גרשגורן), איתי מרקוביץ’ (יובל בריסק), עילי דורה, יובל לרנר, שלו אבידר (עמית גרדל) ושוהם והב (דילוברי ז'מולוב).
הרכב מ.ס. בני יפו אורתודוכסים: דניאל אבו מנה, ג'וליאן וקילה, לורנס סמארה (ג'אק עאבד), פהד סאיג, רמי סכחפי, אחמד חטיב (טוני מנצור), מוחמד דכה (סלאח אלדין אבו חלוה), אליאס סאבא, ניקולא לימאנס, מוחמד זיידן סבע אלעיש (מחמוד חטיב) ובילאל באבאי.
3 צפייה בגלריה
אליאס סאבא ועילי דורה אחר הכדור
אליאס סאבא ועילי דורה אחר הכדור
אליאס סאבא ועילי דורה אחר הכדור
(באדיבות המדיה של הפועל מחנה יהודה)
3 צפייה בגלריה
גדי כרמלי
גדי כרמלי
גדי כרמלי
(באדיבות יונתן גינזבורג)
יתר משחקי המחזור:
הפועל נחלת יהודהבית"ר ת"א בת ים 3:1 (כבש לנחלת יהודה: מיכאל דומושניצקי; כבשו לת"א בת ים: גיא מנסטר עם צמד ויקיר אלקבס).
בית"ר ר"גהפועל הוד השרון 4:1 (כבש לר"ג: אדיר בראל; כבשו להוד השרון: אלברט סימונובסקי עם צמד, איתי שומכר וירין דהרי).
שמשון תל אביבמ.כ. גני תקווה 5:2 (כבשו לשמשון ת"א: רום בן אסולי ואיתי נצר; כבשו לגני תקווה: רוי שרון, עומר שטיין, שגיא נאבי, אליאב דה פז ועילי יהונתן אזרד).
עוצמה חולון בני יהוד 2:0 (כבשו ליהוד: גיא חיים לוי ואיתי זהבי).
הפועל כפר שלםבית"ר פ"ת 0:4 (כבשו לכפר שלם: איתי אוחנון, אור ניסים לוי, אור פדל ועמית יצחק ונטורה).