3 צפייה בגלריה
שחקני מכבי ת"א
שחקני מכבי ת"א
שחקני מכבי ת"א
(רדאד ג'בארה)
במכבי תל אביב מאוכזבים מאוד מהימים האחרונים ומכל מה שיצא החוצה לאחר המשחק מול מכבי נתניה. ההבנה היא שלא משנה מה יקרה בחלון ההעברות של ינואר, זה יהיה כיבוי שריפה אחת, אבל יש ברקע עוד כמה מתיחויות נוספות שלא מוסיפות לאווירה הלא טובה שיש סביב המועדון.
בצד של מלאדן קרסטאיץ' מאוד לא מרוצים מההתנהלות של המועדון בנושאי הרכש, ובצוות הסרבי אף ציינו שהיו מופתעים מאוד לאחר המשחק בשבת כאשר גילו ששניים מהשחקנים הטובים במגרש בשורות היריבה היו למעשה שחקנים של מכבי ת"א (קארצב ופארפה שמושאל). בצד של השחקנים הצהובים-כחולים לא אהבו לשמוע את הדברים שאמר המאמן לאתר הרשמי של המועדון לאחר המשחק מול נתניה, ומעל כל זה נשאלת השאלה - מהי בדיוק עמדתו של הבעלים מיץ' גולדהאר אל מול כל אלה, אחרי שגם חילופי המאמנים לא עשו שינוי אמיתי.
"תהיו בטוחים שגולדהאר לא אוהב את מה שקורה. אף אחד פה לא עיוור. כולם רואים את גודל המשבר העונה. אנחנו יודעים מי מדבר, אנחנו יודעים למי יש אינטרס שימשיך להיות פה רעש. הכל יטופל. אתם תראו שיקרו דברים. אם לא בינואר אז בקיץ. אם יש שחקנים שחושבים שזה לגיטימי להחליף שלושה מאמנים בעונה, אז אין להם מקום במכבי ת"א", אמר גורם במועדון.
3 צפייה בגלריה
מיץ' גולדהאר משתתף דרך הזום
מיץ' גולדהאר משתתף דרך הזום
מיץ' גולדהאר משתתף דרך הזום
(רדאד ג'בארה)
בצד של השחקנים מצידם טוענים כי ישנה בעייתיות בהתנהלות של המאמן עצמו, בין היתר בבחירות המקצועיות שלו, כאשר שחקנים ראו את ההרכב ביום שבת ואמרו אחד לשני שהם בהלם, אך גם בכך שערך שיחות אישיות עם מספר שחקנים, הצהיר בפניהם שהם המובילים שלו והם אלה שצריכים לקחת את הקבוצה על גבם, אך בפועל דיבורים לחוד ומעשים לחוד מצידו של קרסטאיץ'. "להיות היום במכבי ת"א זה כבר ממש לא מה שהיה כאן לפני כמה שנים, זו המציאות, הדברים השתנו, אנחנו לא סתם במקום שבו אנחנו נמצאים", אמר אחד השחקנים.
מי שכמובן לא יוצא נקי מכל הסיפור הוא ברק יצחקי. אומנם פטריק ואן לוון היה חלק מרכזי מאוד ממה שקרה בקיץ, אך יצחקי היה שם והוא נמצא גם כעת. המנהל המקצועי עומד מאחורי חלק מהמהלכים המקצועיים שנעשו שבינתיים לא מניבים פירות בכל הנוגע לסגל שנבנה וכפי שאמרו שחקנים בקבוצה, אפילו מול המצלמות, הקבוצה הזו לא מספיק טובה. אחת האכזבות היא מכך שיש תחושה פעם נוספת שיש יחסים לא טובים בין הצוות המקצועי לשחקנים וכי המרמור צף החוצה, ואת זה רואים במועדון כמשהו שיצחקי צריך לנהל הרבה יותר טוב.
3 צפייה בגלריה
ברק יצחקי
ברק יצחקי
ברק יצחקי
(רדאד ג'בארה)
איך תראה הפועל ת"א בסיום חלון ההעברות?