3 צפייה בגלריה
יצחק אספה
יצחק אספה
יצחק אספה
(עמרי שטיין)
לאחר שנתיים בכלא ורק עשרה ימים מאז שחרורו, הכדורגלן יצחק אספה שהואשם בהפקרתו של הנער ארי נשר ז”ל, חתם היום (רביעי) רשמית בבני יהודה עד לסיום העונה, כפי שנחשף ב-ONE.
המגן/קשר התאמן ביומיים האחרונים בקבוצה של ברק אברמוב, ושחקני בני יהודה הופתעו לראות כי שמר על כושר, ביחס למי שבמשך שנתיים לא שיחק בשום מסגרת. המגן סיפר לאנשי הקבוצה כי הקפיד להתאמן כל יום בכלא ולשמור על כושר גופני.
3 צפייה בגלריה
הידיעה ב-ONE לגבי אספה
הידיעה ב-ONE לגבי אספה
הידיעה ב-ONE לגבי אספה
(מערכת ONE)
בבני יהודה מסרו: “ברוך הבא ובהצלחה. יצחק ריצה את עונשו ועכשיו זאת זכותו להשתקם וחובתנו כחברה לעזור לו להשתקם”. השחקן הוסיף: "בראש ובראשונה אני רוצה להודות לבני יהודה על האמון והאפשרות לחזור ולעסוק במה שאני יודע ואוהב. במישור המקצועי אני מבטיח לעשות הכול בשביל להצדיק את האמון ולתת כולי בכל אימון ובכל משחק. ברמה האישית, אני יודע ומבין שאת הנעשה אין להשיב, אבל אני כן מתכוון להתנדב באופן מיידי לעמותות וארגונים, כדוגמת "אור ירוק", על מנת לשנות ולעזור בכל דרך שאוכל". אגב, בעמותת אור ירוק פרסמו תגובה חריפה לדבריו של אספה.
3 צפייה בגלריה
יצחק אספה
יצחק אספה
יצחק אספה
(עמרי שטיין)
אספה השתחרר ב-16.1.22 לאחר שריצה את תקופת מאסרו בכלא חרמון. השחרור המוקדם הגיע לאחר שוועדת השחרורים של בתי המשפט קיצרה את עונשו המקורי של אספה, שפגע בנשר, בנו המנוח של הבמאי אבי נשר, עם מכוניתו בספטמבר 2018. אקס מ.ס אשדוד ריצה כשנתיים מתוך שלוש שנות המאסר שנגזרו עליו.
בתחילה בית המשפט המחוזי בת"א, גזר עליו 4.5 שנות מאסר, אולם בית המשפט העליון קיבל את הערעור שלו וקיצר את העונש לשלוש שנות מאסר. התאונה הקטלנית התרחשה ב-24 בספטמבר 2018. אספה נהג ברכב שכור בשדרות רוקח בתל אביב, מכיוון מערב למזרח, ובאותה עת רכבו במקום על אופניים חשמליים ארי נשר ז"ל בן ה-17 וחברו. בשלב מסוים סטו שני הנערים ונפגעו בעוצמה מחלקה הקדמי של מכוניתו של אספה. נשר הועבר לבית החולים איכילוב, וימים אחדים לאחר מכן נקבע מותו. חברו נפצע. מיד לאחר התאונה אספה עזב את המקום מבלי להזעיק סיוע או להושיט עזרה לשניים.
אתמול המגן התאמן עם הקבוצה, ולאחר האימון האחרון, המאמן, יוסי אבוקסיס, נתן לאנשי הקבוצה אור ירוק להחתים את השחקן אחרי שהתרשם ממנו מבחינה מקצועית. בבני יהודה הגישו הצעה לשחקן וקבעו לחתום עד לסיום העונה. אף אחד כמובן לא יודע עוד איך אספה יתפקד על כר הדשא מבחינה מקצועית, לאחר שנתיים במהלכן לא שיחק כדורגל, אבל אין ספק שמדובר באחד הקאמבקים הכי מפתיעים שהיו בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות.
מה קרה בדייט הראשון של ג'ורג'ינה וכריס?