2 צפייה בגלריה
שחקני הפועל חדרה חוגגים
שחקני הפועל חדרה חוגגים
שחקני הפועל חדרה חוגגים
(שחר גרוס)
כשבועיים לאחר שקיבל הודעת שחרור מהמועדון, וויסאם רבאח עזב את הפועל חדרה אחרי שלוש שנים וחצי וחתם בהפועל נוף הגליל. הקבוצה פרסמה הודעת תודה לקונית בעוד האוהדים שתמכו בבלם לאורך התקופה, הביעו ברשתות החברתיות את מורת רוחם מהמהלך.
רבאח נפרד: ״אחרי שלוש שנים וחצי אני עוזב את המועדון הפועל חדרה שהוא בשבילי כמו בית. תודה רבה על התקופה, נהניתי מכל רגע במועדון הזה. תודה לשחקנים והצוות, אורן גולן, אלי דגני ואיציק טפירו, וכמובן לאוהדים הנפלאים. לא מובן מאליו מה שעשיתם בשבילי במשחקים האחרונים, תמיד תישארו בלב שלי. אני עוזב בלב שלם בידיעה שנתתי הכל עבור המועדון הזה״.
בתוך כך, כפי שפורסם אתמול, חדרה מודאגת מגובה המענקים של השחקנים אם יגיעו לפלייאוף העליון ודיברו עמם על קיצוץ, זאת על מנת שלא להגיע לגירעון נוכח המצב הכלכלי הרעוע. ״זו תחושה לא נעימה, מרגיש כאילו לא רוצים שנעשה פלייאוף״, סיפר שחקן בקבוצה. לאחר מכן, במועדון אישרו כי השיגו הסכמה עם השחקנים על קיצוץ הבונוסים.
אורן גולן, היועץ המקצועי של המועדון, אמר: “הפועל חדרה תמיד היה ותמיד יישאר מועדון תחרותי. המילה הפסד לא קיימת אצלנו בלקסיקון. אנחנו תמיד מכוונים הכי גבוה ורוצים לשבור עוד ועוד שיאים חדשים, כפי שאנו עושים לשמחתי בכל עונה מחדש. אין אחד במועדון שלנו שלא חולם שנגיע שוב לפלייאוף העליון ונשחק בשלבים המכריעים של העונה מול מגרשים מלאים ומול הקבוצות הכי גדולות של הכדורגל הישראלי.
2 צפייה בגלריה
שחקני הפועל חדרה חוגגים
שחקני הפועל חדרה חוגגים
שחקני הפועל חדרה חוגגים
(שחר גרוס)
בעקבות הניצחונות האחרונים נוצרה סיטואציה שאנו בהחלט יכולים להיות שם, וזה הרצון של כולנו. אבל יחד עם זה, לי ולהנהלה שלי יש אחריות. אנחנו רואים מה קורה מסביבנו, עם מועדון פאר כמו בית"ר ירושלים, ולא רוצים להיות במצב דומה. לכולם ידוע שהשנה אנו עוברים קשיים כלכליים ולא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים ומול עובדי המועדון. ולכן ישבנו עם השחקנים אתמול והיום, והסברנו להם את המצב. לשמחתנו גם הם התגייסו לטובת המטרה של המועדון והסכימו לקצץ בבונוסים של ההעפלה לפלייאוף. מעולם לא הייתה לי או למישהו אחר במועדון כוונה לוותר על החלום. אם הרצון שלנו להיות הנהלה אחראית התפרש כחוסר ספורטיביות זו בהחלט לא הייתה הכוונה.
לסיכום, שיהיה ברור לכולם. נשארו לנו עוד מטרות עד לסיום העונה. ננסה לעשות הכל על מנת להגיע לפלייאוף העליון ולהגיע הכי רחוק בגביע המדינה. כדי שנעשה את זה, אנו גם צריכים את האוהדים איתנו. עד היום במשך 5 שנים אנו מספקים לכם אוהדים יקרים אין ספור רגעים של אושר וגאווה. אנחנו נמשיך לעשות זאת, אבל הציפייה שלנו היא דו צדדית. אנחנו רוצים שתחזירו לנו ותמלאו את היציעים. זה גם יעזור למועדון כלכלית וגם יעזור לשחקנים שירגישו את התמיכה שלכם על המגרש! אדום עולה וניפגש כולנו במגרש”.
2 צפייה בגלריה
אורן גולן
אורן גולן
אורן גולן
(איציק בלניצקי)
מה קרה בדייט הראשון של ג'ורג'ינה וכריס?