2 צפייה בגלריה
דוידה פטרוצ'י
דוידה פטרוצ'י
דוידה פטרוצ'י
(מרטין גוטדאמק)
מה שהיה באוויר בשבועות האחרונים, הפך לעובדה בקרב אנשי הפועל באר שבע. הקשר האיטלקי דוידה פטרוצ'י, שלא הצליח להתאקלם בבירת הנגב, שוחח הערב (חמישי) עם אנשי המועדון לגבי מעמדו וקיבל מסרים כי לא יקבל יותר מדי דקות ועדיף לו למצוא קבוצה אחרת בחלון שתרצה לקלוט אותו. אחרי שבתקשורת יצאו ידיעות לגבי עתידו, פטרוצ'י ביקש לקבל הבהרות בצורה רשמית יותר.
פטרוצ'י, שלא היה שחקן הרכב תחת רוני לוי, יאבד עוד יותר את מקומו לטובת הקשר החדש אנדרה מרטינס, שחתם לאחרונה. ההעדפה של האיטלקי היא למצוא קבוצה במולדתו, אבל החלון בארץ המגף נסגר בקרוב ולא בטוח שיצליח למצוא קבוצה. במ.ס. אשדוד טוענים כי כלל לא התקיימו שיחות לגבי פטרוצ'י ורן בן שמעון לא מתלהב ללכת על הקשר. במידה ולא ימצא בית חדש, באיטליה או במקום אחר, הוא יבקש למצות את חוזהו.
2 צפייה בגלריה
עדן שמיר מקדים את דוידה פטרוצ'י
עדן שמיר מקדים את דוידה פטרוצ'י
עדן שמיר מקדים את דוידה פטרוצ'י
(ראובן שוורץ)

לוי: “הפועל י-ם איכותית מאוד. להוציא את שכטר, כולם יעמדו לרשותנו”

רוני לוי אמר לקראת ההתמודדות ביום שבת (15:00) מול הפועל ירושלים: “מתכוננים בשיא הרצינות למשחק חוץ קשה מאוד נגד יריבה שנלחמת על החיים שלה. כמו שרואים זו קבוצה איכותית שמשחקת טוב מאוד. נעשה הכול כדי לחזור עם ניצחון. ראינו אותם בהרבה משחקים משחקים כדורגל טוב וחיובי, ובהרבה משחקים היכולת לא שיקפה את התוצאות. מכבדים כל יריבה. רוב אלו שחלו חזרו להתאמן בצורה מלאה, ומלבד איתי שכטר כולם יהיו לרשותנו”.
איתן טיבי הוסיף על מאמנו: “נבוא כמו לכל משחק, נצטרך להיות מוכנים כי הולך להיות משחק לא קל. נצטרך לבוא מנטלית דרוכים ומוכנים למשחק לא קל. אני מרגיש טוב מאוד, היה קשה להיות בבית ולראות את הקבוצה משחקת, אבל אני שמח שניצחנו את המשחק האחרון”.
כמו כן, בהפועל ב”ש יעשו מאמצים גדולים להכשיר את ניקיטה רוקאביצה למשחק הליגה הבא נגד מכבי נתניה. החלוץ נבדק אתמול על ידי רופא הקבוצה ד"ר נאסים אלקרינאוי, שקבע כי מצבו טוב ממה שחשבו ויחזור בעוד מספר ימים להתאמן בהדרגה. יחד עם זאת, רוקאביצה לא יהיה כשיר לשני המשחקים הקרובים נגד הפועל ירושלים בליגה ומכבי פתח תקווה בגביע.
גם שכטר ייעדר, אך בגלל כרטיסים צהובים ויחזור למשחק הגביע. שגיב יחזקאל שחזר מקורונה צפוי להחליף את רוקאביצה, כאשר גם דנילו אספריה המחלים יחזור להתקפה במקום יוג'ין אנסה. בכלל, רוני לוי מתכוון להמשיך במערך של קו ארבעה שחקני הגנה כמו במחזור האחרון מול מכבי פתח תקווה.
לוי וטיבי לקראת המשחק מול הפועל ירושלים