2 צפייה בגלריה
זהבי וקניקובסקי
זהבי וקניקובסקי
זהבי וקניקובסקי
(האתר הרשמי של פ.ס.וו, רדאד ג'בארה)
בשורה מאכזבת עבור אוהדי מכבי תל אביב. הצהובים הודיעו היום (חמישי) כי פ.ס.וו איינדהובן עדכנה אותם שלאור מגבלות הקורונה בהולנד ועל פי החלטת התאחדות הכדורגל המקומית - לא תתאפשר כניסה של קהל חוץ במשחק נגד איינדהובן.
לכן, לא תתאפשר מכירת כרטיסים לאוהדי מכבי ת”א שלא יוכלו ללוות את הקבוצה במשחק הראשון מבין השניים בפלייאוף הקונפרנס ליג, מול ערן זהבי וחבריו. המפגש יתקיים ב-17 בפברואר באצטדיון פיליפס ויכול להכין רק 33 אחוז לאור המגבלות, כך שרק אוהדי בית יגיעו להתמודדות.
בתוך כך, אחרי ה-2:2 המאכזב מול מכבי נתניה, בו לא הצליחה להמשיך את רצף הניצחונות, מכבי תל אביב תקווה לחזור למסלול החיובי ביום שבת (17:30) באצטדיון הי”א מול מ.ס אשדוד. לקראת ההתמודדות המאמן מלאדן קרסטאיץ’ דיבר על היריבה וגם על מצב הפצועים. במקביל, עדן שמיר התייחס למפגש מול הדרומיים ולתרומתו לקבוצה.
קרסטאיץ' ושמיר לקראת המשחק מול אשדוד
מלאדן קרסטאיץ’ אמר: "לא היינו מרוצים מהתוצאה במשחק האחרון, ציפינו לנצח אבל זה הכדורגל, היה לנו מספיק זמן להתכונן למשחק הבא שבו נרצה לראות תגובה וכמובן תוצאה חיובית. אני יודע ושמעתי שזו הייתה יריבה קשה מאוד עבורנו בעבר. הם משחקים כדורגל טוב גם כיום, אני מצפה למשחק קשה אבל עשינו הכל ועדיין עושים כדי להתכונן למשחק ולהציג יכולת טובה על המגרש”.
“אנחנו לא מתייחסים למגרש, אנחנו מקווים שהמשטח יהיה במצב טוב, אני מקווה שהאווירה תהיה טובה, אני מצפה למספר גדול של האוהדים שלנו וזה יעזור לנו כדי לנצח. הפצועים? ייני בחוץ לתקופה ארוכה, הוא עדיין לא עם הקבוצה. אנריק סבוריט החל להתאמן עם הקבוצה אבל הוא עדיין לא כשיר ולא יהיה בסגל. כל שאר השחקנים מוכנים למשחק".
עדן שמיר הוסיף: "אין לנו זמן לשקוע, הפקנו את הלקחים, הסקנו את המסקנות מהמשחק, ניתחנו אותו ומסתכלים לעבר יום שבת. משחק חוץ באשדוד הוא אף פעם לא קל. גם כשאשדוד נמצאת בתקופות פחות טובות זה מגרש שקבוצות תמיד מתקשות שם. הם נמצאים בתקופה טובה ובכושר טוב, אנחנו זוכרים גם את מה שעברנו איתם בסיבוב הקודם בבלומפילד. נכבד אותם, נתכונן בהתאם ונתרכז במה שאנחנו צריכים לעשות".
2 צפייה בגלריה
עדן שמיר חוגג
עדן שמיר חוגג
עדן שמיר חוגג
(רדאד ג'בארה)
"אני שמח שמעריכים ורואים את העבודה הקשה שלי באימונים ובמשחקים. אני תמיד אעלה מחויב, גם אם אפתח בהרכב וגם אם אעלה מהספסל. אשתדל תמיד לתת את המאה אחוז שלי, אני רוצה להמשיך להתקדם, לעזור לקבוצה להתקדם, אני טוטלי בעזרה שלי לקבוצה וכל עוד אני נקרא לעלות למגרש, אעשה את הכל".