2 צפייה בגלריה
ג׳יאקומו ניזולו
ג׳יאקומו ניזולו
ג׳יאקומו ניזולו
(נועה ארנון)
פתיחת העונה של ישראל פרמייר טק ממשיכה להיות מוצלחת כשג׳יאקומו ניזולו, המאיץ האיטלקי החדש, סיים היום (חמישי) במקום השלישי בתחרות מיורקה. בכך שומרת הקבוצה על המומנטום החיובי שלה במירוצי פתיחת העונה, והשיגה פודיום שני ב-24 שעות לאחר שאתמול הוכתר ג׳יימס פיקולי הקנדי כמטפס המוביל.
מעבר לזה, הקבוצה קיבלה דיווידנדים מידיים משני רוכבי החיזוק שלה שמתחרים במיורקה: אתמול היה זה סיימון קלארק האוסטראלי שסיים חמישי, והיום הגיע תורו של ניזולו לספק את הסחורה. ניזולו נהנה מסיוע נהדר של חבריו מתחילת המירוץ, כשהישראלי גיא ניב נטל חלק מרכזי בפלוגת הסיוע. ניב נשלח לקדמת הפלוטון על מנת לוודא שקבוצת הבורחים של היום לא תגדיל את הפער ״ותגנוב״ את המירוץ .
בעליה המשמעותית לקראת הסיום, היה ניב בין חמשת הרוכבים של הקבוצה שהגיעו לפסגה עם הדבוקה הקדמית. בסיום היה זה התפקיד של ניזולו לנסות לסגור עניין ולהשיג נצחון. אבל זה נגמר רק בכמעט: “כשראיתי שכולם מהססים, החלטתי להמר ולפרוץ ראשון” סיפר ניזולו . לצערו ההימור לא צלח, ובסיום הספרינטר ביריאם גירמאיי מקבוצת “וונטי” הצליח לחלוף על פניו. “הייתי חייב ללכת על זה” המשיך ניזולו, “מקווה שבפעם הבאה זה כבר יספיק לניצחון”.
2 צפייה בגלריה
גיא ניב מוביל את הפלוטון במרדף
גיא ניב מוביל את הפלוטון במרדף
גיא ניב מוביל את הפלוטון במרדף
(סוכנות ספרינט)
גיא ניב אחרי שלב 12, ישראל סטארטאפ ניישן