1 צפייה בגלריה
כותרות העיתונים בספרד
כותרות העיתונים בספרד
כותרות העיתונים בספרד
(מערכת ONE)
נראה שברצלונה מתחילה לאט לאט לחזור לעצמה. הקטלונים סיפקו אתמול (חמישי) הצגה באצטדיון דייגו מראדונה וגברו 2:4 על נאפולי במשחק קצבי בליגה האירופית. צ’אבי ניצח על ההצגה כשחניכיו הפגינו משחק לחץ מצוין וב’מארקה’ הספרדי תהו: “מעניין איפה הקבוצה הייתה עכשיו אם צ’אבי היה מגיע בקיץ?”
בעיתון המדרידאי הוסיפו: “ברצלונה חזרה להפחיד ובאירופה נהנים ממנה שוב. זה היה מבחן קשה, אבל הקבוצה עברה אותו בזכות מחזית ראשונה סנסציונית והפגינה צמיחה במשחקים האחרונים”. ב’מונדו דפורטיבו’ פרגנו: “הצגה של בארסה, שנראית עכשיו כמועמדת לזכייה בליגה האירופית”.
מאמן נאפולי, לוצ’יאנו ספאלטי, פרגן בצורה לא אופיינית: “אני פחות טוב מצ’אבי, הטעויות שלנו והשער של פרנקי דה יונג עזרו לברצלונה. אנחנו מבקשים סליחה מהקהל וגם ממראדונה”. גם מתיאו פוליטנו סיפק כמה אמירות מעניינות: “ספגנו שערים של פחדנים. למדנו מברצלונה לקח שאם לא עובדים כקבוצה נכנסים לצרות”.
בתוך כך, אוסמן דמבלה שבתקופתו בברצלונה איחר מספר רב של פעמים לאימונים הוסיף לפנקס עוד מקרה של חוסר מקצועיות, כאשר בספרד חשפו שהסיבה בעיכוב של כניסתו למגרש בחילוף היא ששכח את החולצה שלו בחדר ההלבשה, ולכן נאלץ לרוץ להביא אותה. צ’אבי אף אישר זאת: “דמבלה שכח את חולצתו ולכן הוא נכנס כמה דקות מאוחר יותר”.