2 צפייה בגלריה
ארלינג הולאנד חוגג
ארלינג הולאנד חוגג
ארלינג הולאנד חוגג
(רויטרס)
דיווח מסקרן במיוחד מגיע מהטלגרף. לפי הפרסומים, נשיא ברצלונה ז’ואן לאפורטה והמנהל הטכני ג’ורדי קרויף, נפגשו במונאקו עם סוכן העל מינו ראיולה, ושוחחו במוקד כמובן על אופציית העברתו של ארלינג הולאנד לקטלוניה בקיץ הקרוב.
זה לא סוד שבארסה רוצה מאוד בשירותיו של החלוץ הנורבגי הנפלא, אך המאבק עם ריאל מדריד שמחזרת אחריו והעלויות הגבוהות עלולות לטרפד את העסקה, כך שבברצלונה מנסים למצוא את המתווה שבכל זאת יאפשר להם לקבלו בתום העונה. דמי ההעברה על הולאנד יהיו 75 מיליון אירו, בעוד דרישות השכר שלו ינועו בין 25-30 מיליון אירו. במקביל לכך, במארקה עדיין משוכנעים שריאל היא הפייבוריטית ושהמועדון הלבן ערוך כלכלית להבאת הולאנד וקיליאן אמבפה בקיץ.
לא רק הולאנד הוזכר בשיחה של הנהלת ברצלונה עם הסוכן. לפי אותו פרסום, בארסה דנה עם ראיולה גם לגבי מגן אייאקס, נוסייר מזראווי. השחקן שרוצה מאוד להגיע לברצלונה יכול לעבור ללא עלות כשהוא מסיים את חוזהו בקיץ הקרוב וטרם חידש חוזה, כך שעלות שכרו בלבד לא אמורה להוות בעיה למועדון.
2 צפייה בגלריה
נוסאייר מזראווי ורפא סילבה במאבק על הכדור
נוסאייר מזראווי ורפא סילבה במאבק על הכדור
נוסאייר מזראווי ורפא סילבה במאבק על הכדור
(רויטרס)
בתוך כך, בספרד מספרים על מה שעשוי להיות היעד הסופי של סרחיו בוסקטס בקריירה. הקשר הנפלא שזכה בכל תואר אפשרי בברצלונה מתכנן להישאר עונה נוספת ולהיפרד מהקטלונים ביוני 2023, כאשר היעד שלו הוא לסיים את הקריירה בארצות הברית. אינטר מיאמי של דייויד בקהאם הוזכרה כמי שתרצה לקלוט אותו.
כמו כן, בדיווח נוסף במתפרסם באנגליה, הנהלת צ’לסי אישרה לאנדראה כריסטנסן לנהל משא ומתן עם ברצלונה לקראת מעבר בקיץ לספרד. צ’אבי רוצה מאוד בשחקן לקראת העונה הבאה ולא מן הנמנע שמעבר שכזה יבשיל בקרוב.
על הכוונת: סאול מועמד לברצלונה