1 צפייה בגלריה
בני לם ואלמוג כהן. עונה נהדרת
בני לם ואלמוג כהן. עונה נהדרת
בני לם ואלמוג כהן. עונה נהדרת
(חגי מיכאלי)
מכבי נתניה לקראת סיומה של עונה אדירה מבחינתה, כאשר מאז הגעתו של בני לם הקבוצה שינתה את פניה, הקהל חזר והיהלומים כרגע במקום הרביעי בליגת העל, שמוביל לאירופה, כשלקבוצה שתי נקודות יותר מהפועל תל אביב ובני סכנין. אלמוג כהן ובני לם דיברו בטקס נבחרי העונה של ONE בשיתוף ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל, וסיכמו תקופה מוצלחת מאוד מבחינתם.
אלמוג כהן אמר: “אנחנו במקום שטוב לנו ורוצים להמשיך ליהנות מזה. יש לנו רק מושאל אחד, כל השאר הם שלנו ואני לא רואה את זה כמו אחרים, אני חושב שבקיץ נעשה מהלכים לחזק את הקבוצה ואנחנו רוצים לעשות עוד קפיצת מדרגה, זו אחת המטרות, לבנות קבוצה יותר טובה לעונה הבאה. יש לנו קהל אדיר ואחריות של מועדון, לא מחפש למכור שחקנים, מי שבעיני בני ובעיני חשובים לקבוצה לא יימכרו, רוצים לחזק ולא להחליש את הקבוצה”.
בני לם אמר: “אני באמת האמנתי בקבוצה, לכן הגעתי, האמנתי בשחקנים, מכיר את ה-DNA של המועדון, של הקהל, גדלתי במועדון כשחקן, החיבור בין בני לם לנתניה היה טבעי ומי שמכיר אותי ואת אלמוג יודע שאנחנו מאמינים בכדורגל שמח והתקפי, ואני חושב שבכל הארץ אוהבים את הכדורגל שלנו. הקו שלי הוא שנמשיך את הדרך מהשנה הזו, נמשיך את הכדורגל ההתקפי השמח עם הרבה גולים, הכי חשוב שהקהל של נתניה חזר למגרשים ואם נמשיך בדרך הזו השמיים הם הגבול בעונה הבאה”.
אלמוג כהן: לא נמכור שחקנים, רוצים להתחזק