1 צפייה בגלריה
אדהם האדיה
אדהם האדיה
אדהם האדיה
(לילך וויס-רוזנברג)
אחרי שהיה חתום יחד עם בני ריינה על עליית ליגה היסטורית לליגת העל, מאמן העונה בליגה הלאומית, אדהם האדיה, שנבחר בטקס מצטייני העונה של ONE בשיתוף ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל, דיבר לקראת העונה הבאה בליגת העל, על הקבוצה שלו, תעודת הפרו וגם המצב במדינה.
האדיה אמר: “היו רגעים פחות טובים, אבל הייתה שם סבלנות. אנחנו הקבוצה הכי יציבה בליגה, זו ליגה מטורפת. אני לא חושב שהמאמנים צריכים ללכת, אלא צריך לתת זמן. הייתה דוגמה טובה עם זיו אריה, בסופו של דבר רק הפועל ירושלים שמרה על המאמן וזה השתלם לה. ליגת העל? אני יכול להגיד שאמרו לנו את זה בלאומית, ברור שהפערים גדולים יותר בהכול, אבל אני ממש בטוח במקום הזה. זה לא תלוי מי יהיה שם, יש במקום הזה קסם. ממש סינדרלה, סיפור מהאגדות”.
עוד הוסיף: “תעודת הפרו? לא אמורה להיות בעיה מהבחינה הזו, כיוון חיובי להמשיך בקבוצה. רוצה שיהיו הרבה שנים בפסגת הכדורגל הישראלי. המצב במדינה כואב, גם החברה הערבית עוברת תקופות של פשיטה, אני מאוד שמח שעמדתי פה והראיתי את הצד הטוב שלנו, אנחנו רוצים שייראו את הצד הטוב, שנחייה בשלום. לא נשכח שאנחנו ערבים, צריך לתת משאבים לחברה הערבית, זו בעיה שלא שמים לב אליה. אין כמו לחנך כמו שצריך את הילדים דרך הספורט, דרך חינוך טוב. אני מאמין בדרך הזו, אנחנו רוצים לחיות ולהיות גאים היכן שאנחנו נמצאים. לחיות בצורה שווה ואין כיף מזה”.
האדיה המשיך ואמר: “רוצה להודות לכולם, לקבוצת בני ריינה, לבעלים, לשחקנים, לצוות וכמובן לקהל שליווה אותנו לכל העונה”. המאמן גם התלוצץ: “כדאי למכבי חיפה להיזהר כי עלינו כמה ליגות ברצף, זכינו בכל התארים בדרך ונשאר לנו האליפות, אז יש לכם עוד מתחרה. נחייך, נשמח, נהיה בבמה הגדולה, אין יותר שמחים מאיתנו לעשות זאת. מקווה שנהיה הפתעת העונה הבאה”.
מאמן בני ריינה: כדאי למכבי חיפה להיזהר